Wpis z mikrobloga

@Volto12: Tutaj właśnie na stronie oglądałem Michelin Pilot Street tył za 320 zł.
Tam w serwisie gdzie będę robił motocykl to właśnie na tył nie mają mojej rozmiarówki czyli 130 mają 120. Lepiej sobie zamówić gdzieś w sklepie tą 130 czy wcisnąć tą 120 na tył?

@noriad: No jak na pirelli to tanie są, przyjrzę się im :P
Tylko jeszcze nie wiem, bo tu w sumie powinny być H, bo
@Volto12: No też tak właśnie myślałem, tylko babka która zna się na enduro w sklepie tak proponowała.
W sumie chciałbym, żeby były jak najmłodsze bo jeździłem na oponach poprzedniego właściciela które miały 8 lat.....
Proponowali mi w sklepie po jakiejś obniżce z końcówki 2016 więc nie było źle. Będę go robił w marcu więc się przyjrzę i coś wybiorę.
@Tiazz: co do rozmiaru, zalecałbym oryginalny. Pojeździsz i potem, świadomie stwierdzisz "potrzebuję szerzej/węziej". Co do indeksu prędkości, to powiedziałbym, że właśnie - i tak tyle latać tym nie będziesz, więc spoko.
@Tiazz: ja kupiłem z oponyturbo, ale głównie dlatego że mieli najtaniej i byli z Krk, więc mogłem podjechać. DOT świeży, chyba 1-miesięczny czy coś takiego.
@Tiazz: Ja tam zawsze upatruję sobie co chce i szukam w necie gdzie taniej :) Później tylko do serwisu i wymieniają i tyle. Chyba, że cena w serwisie jakimś razem z montażem jest podobna do tej z neta to wtedy nie warto się bawić