Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #renault
Mam pytanko. Mechanik wymieniał mi rozrząd, gdy dostawał się do kolektora ssącego by usunąć zaciek (ponoć musiał, bo tam się ta linka niby napina, a sam rozrząd miałem 5k temu robiony...). Po dniu zauważyłem, że samochód ściąga mi w lewo. Opony są odpowiednio nabite. Czy istnieje możliwość, że mechanik mi zbieżność spieprzył podczas tego zabiegu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kacpoo: Na pewno? nie chodzi mi o sam fakt zmiany rozrządu, tylko o to, że mogli coś #!$%@?ć dostając się do kolektora ssącego? #!$%@?ć albo rozregulować
  • Odpowiedz
@Daronk: nie sądze, trudno mi to sobie wyobrazić, żeby robiąc kolektor zepsuł coś przy przekładni, końcówkach, bądź amortyzatorach. To tak jakby po dentyście napieprzało cię kolano.
  • Odpowiedz
@Kacpoo: No a istnieje możliwość, że chociaż koło musieli rozkręcać żeby mieć jakiś dostęp lepszy i po prostu źle to potem złożyli? kurcze bo przez 3 miesiące od zakupu nie było problemu i nagle się pojawił...
  • Odpowiedz
@Daronk: koło na pewno ściągał, ale koło możesz zakładać milion razy i geometria się nie zmieni. Lepiej pojedź na stacje kontroli niech ci zawieszenie sprawdzą, może końcówka się wybiła, albo coś w ten deseń
  • Odpowiedz