Wpis z mikrobloga

Przy okazji porządkowania postanowiłem zgromadzić wszystkie modele w jednym miejscu. Brakuje jeszcze Claasa, który powinien dojść w poniedziałek. I przy okazji skłoniło mnie to do refleksji, co ja robię z pieniędzmi ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć pocieszam się, że jest to jakaś inwestycja...
#lego
Trumby - Przy okazji porządkowania postanowiłem zgromadzić wszystkie modele w jednym ...

źródło: comment_9SUIrJHghDjOAnqBiQM5z4uiKnwkthKO.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@01010101013 czym się różnią? To takie same rozrywki, z tym że poważna ,,zabawa" lego wymaga znacznie większych pokładów wiedzy, twórczości i umiejętności. Myślisz że potrafiłabyś zbudować skrzynię biegów używając tej zabawki dla dzieci?
  • Odpowiedz
@wjtk123 dzieki, moja skrzynia biegów dziala dosc niezle, mysle ze taka z lego by się u mnie nie sprawdzila wiec, nie, dzieki ;D sorki, ale dla mnie takie zabawy dla bezdzietnego faceta są po prostu dziecinne ;) wolę mezczyzn z meskimi hobby ;) ale co kto lubi
  • Odpowiedz
@01010101013: dodaj jeszcze, że tylko praca fizyczna to prawdziwa praca. Jesteś w stanie jakoś uargumentować czym różnią się wymienione hobby?

Interesuję się sportami walki, rekonstrukcją historyczną, historią wojskowości, piłką nożną, militariami i wieloma innymi rzeczami. Widocznie jednak nie jestem dosyć ,,męski", bo w to wlicza się także lego.

Z kolei ja wolę osoby z nieco szerszym spojrzeniem na świat.
  • Odpowiedz
@wjtk123 chyba nadinterpretujesz to co napisałam :D tego sie spodziewalam :D wcale nie uwazam ze tylko fizyczna praca to prawdziwa praca, nie wiem skad takie wnioski :> ja piłam tylko do kolekcjonowania lego :)
  • Odpowiedz
@01010101013: Moje drugie i główne hobby to renowacja i naprawa radioodbiorników lampowych. Od stolarki, mechaniki po elektronikę. Przy starszym samochodzie też robię sam. Czy to wystarczająco męskie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Trumby mógłbyś mi podpowiedzieć jak się do tego zabrać? Są jakieś gotowe instrukcje oficjalne Lego? Czy samo Power Function wystarczy czy trzeba jakieś elementy dokupić?
  • Odpowiedz
Akurat w tym modelu nie ma instrukcji, więc musisz zdać się na swoją kreatywność. Jak mniemam chodzi Ci o zdalne sterowanie, PF Arocs ma w sobie (silnik L). Musiałbyś zdobyć piloty, odbiorniki podczerwieni i dodatkowe silniczki.
  • Odpowiedz