Wpis z mikrobloga

Przy okazji porządkowania postanowiłem zgromadzić wszystkie modele w jednym miejscu. Brakuje jeszcze Claasa, który powinien dojść w poniedziałek. I przy okazji skłoniło mnie to do refleksji, co ja robię z pieniędzmi ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć pocieszam się, że jest to jakaś inwestycja...
#lego
Trumby - Przy okazji porządkowania postanowiłem zgromadzić wszystkie modele w jednym ...

źródło: comment_9SUIrJHghDjOAnqBiQM5z4uiKnwkthKO.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co ja robię z pieniędzmi


@Trumby: wydajesz na to co lubisz? jak masz wolny budżet, to po co wyrzuty sumienia? inni wydają na #!$%@? i narkotyki...
  • Odpowiedz
@stop_tvp: Moje ulubione są te stare, ale królem chyba jest 8868 - największy sentyment i pragnienie z dzieciństwa. Fajny jest dinozaur/helikopter i prom kosmiczny. A z nowych najlepszym wg mnie jest Arocs.

@SayWhat Kanapa sobie stoi i nie zawadza, więc po co zmieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@stop_tvp E tam, ciągle uważam, że to skromna kolekcja, mnóstwo osób ma o wiele więcej.
  • Odpowiedz
ale królem chyba jest 8868


@Trumby: faktycznie, jak na swój rok to niezła sztuka. Starszych modeli nie znam zupełnie. W dzieciństwie miałem tylko jeden zestaw lego i to nie technic. Tereaz chyba sobie to odbijam :D
  • Odpowiedz
@bigasslover: Trochę słabo rozumiem, o co chodzi, ale do Arocsa najbardziej zbliżony jest Unimog - podobny układ mechaniczny, choć pneumatyka starszego typu. 8868 to praktycznie sama pneumatyka, koparka 8455 też (nie licząc napędzanej atrapy silnika).
  • Odpowiedz