Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR: btw mam dla ciebie złotą radę jeśli lekarze cie olewają a chcesz koniecznie badania.

1. kup coś alko
2. wypij trochę, część rozlej na ubrania
3. zacznij się awanturować na mieście
4. zgarnia cię policja
5. dają cię na sor
6. na sorze dostajesz kompleksowe badania w trybie natychmiastowym

Wiem bo mam mame pielęgniarkę i już nie jednego żula im przywieźli na wytrzeźwienie właśnie na sor. A skoro pacjent to
Najczęstszą przyczyną kaszlu jest spływ wydzieliny z zatok po tylnej ścianie gardła. Jeżeli masz problemy z zatokami to może to być przyczyna. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub innym zanieczyszczonym mieście to nie jest dziwne. Dobry mukolityk ( ACC ) i będzie po sprawie. Jeżeli przechodziłaś jakąś infekcje dróg oddechowych to musisz się liczyć z tym ze on ok 4 tyg potrzebuje na odbudowe i ciągły kaszel go uszkadza. Dobrze jest stosować tabletki
@MaxiimumR: Ja miałem kilkanaście lat temu. Napady nasilały się wieczorem i ustępowały koło 23, kiedy kładłem się spać. Trwało to kilka miesięcy. Rozpoznanie: sarkoidoza - postać płucna. Po pewnym czasie napady kaszlu były coraz mniejsze i w końcu ustąpiły. idź do lekarza. Na pewno zleci RTG klatki piersiowej.
@MaxiimumR: No ja mam za sobą dwa razy krztusiec i pobyty w szpitalu. Objawy to właśnie duszący kaszel wieczorem/ w nocy, który nawet wybudzał ze snu. Poproś o skierowanie do jakiegoś pulmonologa i zasugeruj czy to przypadkiem nie krztusiec. Jak rok się ciągnie to bardzo nie dobrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)