Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR: btw mam dla ciebie złotą radę jeśli lekarze cie olewają a chcesz koniecznie badania.

1. kup coś alko
2. wypij trochę, część rozlej na ubrania
3. zacznij się awanturować na mieście
4. zgarnia
  • Odpowiedz
Najczęstszą przyczyną kaszlu jest spływ wydzieliny z zatok po tylnej ścianie gardła. Jeżeli masz problemy z zatokami to może to być przyczyna. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub innym zanieczyszczonym mieście to nie jest dziwne. Dobry mukolityk ( ACC ) i będzie po sprawie. Jeżeli przechodziłaś jakąś infekcje dróg oddechowych to musisz się liczyć z tym ze on ok 4 tyg potrzebuje na odbudowe i ciągły kaszel go uszkadza. Dobrze jest stosować tabletki
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Ja miałem kilkanaście lat temu. Napady nasilały się wieczorem i ustępowały koło 23, kiedy kładłem się spać. Trwało to kilka miesięcy. Rozpoznanie: sarkoidoza - postać płucna. Po pewnym czasie napady kaszlu były coraz mniejsze i w końcu ustąpiły. idź do lekarza. Na pewno zleci RTG klatki piersiowej.
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: No ja mam za sobą dwa razy krztusiec i pobyty w szpitalu. Objawy to właśnie duszący kaszel wieczorem/ w nocy, który nawet wybudzał ze snu. Poproś o skierowanie do jakiegoś pulmonologa i zasugeruj czy to przypadkiem nie krztusiec. Jak rok się ciągnie to bardzo nie dobrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz