Wpis z mikrobloga

Darmowy prąd i kopanie BTC.
Mam poważne pytanie do znawców tematu.Od niedawna zacząłem interesować się BTC i innymi kryptowalutami.Jestem kompletnie zafascynowany tą technologią i wróżę jej świetlaną przyszłość.Na codzień prowadzę dość poważne przedsiębiorstwo na skalę krajową i mam dostęp do ogromnego rynku odpadów biologicznych ,a więc jestem w stanie bardzo szybko wybudować generator prądu o mocy 1MW.Czy w takim przypadku byłbym konkurencyjny gdybym za własny "darmowy" prąd zaczął kopać BTC?Czy gra jest warta świeczki?
Może znajdzie się ktoś z fachową wiedzą i pomoże mi całość policzyć?
Nie jestem żadnym trollem.Moje zapytanie jest realnym pomysłem.
#bitcoin
  • 65
@szafki: Może ja postaram się pomóc. Od razu zastrzegam, że nie jestem jakimś mega-ekspertem w tej dziedzinie, ale chętnie pomogę na tyle, na ile będę umieć. Odblokuj PW, podrzucę jakieś linki.
Jesli chcecie kopac a przerastaja was ceny pradu ub mozliwosc spalenia sprzetu polecam kopanie na stronach. Osobicie uzywam
https://www.sierrahash.com/?ref=111071
i jest w pelni wyplacalna . Posiadam koparke na GTX 1070 wiem z czym to sie wiaze wiec sama szukalam alternatyw. Jest wiele innych stron oferujacych predkosci ale zanim wykupicie predkosc sprawdzcie czy jest wyplacalna