Wpis z mikrobloga

Darmowy prąd i kopanie BTC.
Mam poważne pytanie do znawców tematu.Od niedawna zacząłem interesować się BTC i innymi kryptowalutami.Jestem kompletnie zafascynowany tą technologią i wróżę jej świetlaną przyszłość.Na codzień prowadzę dość poważne przedsiębiorstwo na skalę krajową i mam dostęp do ogromnego rynku odpadów biologicznych ,a więc jestem w stanie bardzo szybko wybudować generator prądu o mocy 1MW.Czy w takim przypadku byłbym konkurencyjny gdybym za własny "darmowy" prąd zaczął kopać BTC?Czy gra jest warta świeczki?
Może znajdzie się ktoś z fachową wiedzą i pomoże mi całość policzyć?
Nie jestem żadnym trollem.Moje zapytanie jest realnym pomysłem.
#bitcoin
  • 65
@S_Rybka: Ty durniu amatorze.Skąd ty masz takie chore,wzięte z książek wyobrażenia o powstających biznesach.Dlaczego mierzysz wszystko w/g własnej miary?A co Apple nie powstał w garażu?
Dla mnie nie jest to zbyt duża inwestycja,mam swój wypracowany przez lata rynek,swój surowiec do biogazowni.
Mam inwestora z gotowym planem biogazowni i tak głośno się zastanawiałem czy jeszcze nie spróbować do tego dołożyć kopalni BTC.To była zwykła luźna idea, ponieważ sercem i duchem jestem za
Powiedz mi gdzie następnym mam się zwrócić z pytaniami o btc-w domu starców?


@szafki: Podobno masz firmę naście lat, świetnie prosperującą i nie wiesz jak badać możliwości rozwoju ? Serio jedyne na co wpadłeś potentacie to wykop ? O kurfa ... Szacun, jak ta firma się turla z takim managerem ... Ale beka,o matko,leżę i kwiczę.
@S_Rybka: Nikogo nie pytam na forum jak zbudować biogazownię.Wiem jak to zrobić.Zastanawiam się jedynie czy nie podpiąć pod to na końcu jakiejś kopalni BTC lub innych kryptowalut.
Zastanawiam się jedynie czy nie podpiąć pod to na końcu jakiejś kopalni BTC lub innych kryptowalut.

@szafki: Ale jaki masz z tym problem, W necie są specyfikacje koparek,ich cena - 2 minuty wyliczenia ile wykopie koparka na miesiąc przy darmowym prądzie.

Jak pisałem, Twoja wiedza z zarządzania firmą jest ZEROWA, bo nawet nie wiesz jak się zabrać za temat rozeznania rynku,tylko po forum latasz. Biżneszmen za dychę. Idź chłopie wytrzeźwiej zanim
@szafki: ignoruj trola bo szkoda nerwów. Po jego wypowiedzi odnośnie Chińczyków kopiących w Ameryce Północnej i Europie widać, że kompletnie nie zna tej branży i kompromituje sam siebie.

W Chinach to staje się trendem, że producenci prądu zamiast sprzedawać go kopią bitcoiny.
Chińczycy przenoszą się ze swoimi kopalniami ale do prowincji gdzie energia elektryczna jest tania, chłodny klimat ze względu na mniejsze koszty chłodzenia oraz niskie zaludnienie ze względu na mniejszą
Po jego wypowiedzi odnośnie Chińczyków kopiących w Ameryce Północnej i Europie widać, że kompletnie nie zna tej branży i kompromituje sam siebie.


@pawlo74: Masz specjalisto:https://en.bitcoin.it/wiki/Comparison_of_mining_pools
i ryjek na kłódeczkę next time.

P.S. Bardzo nieaktualne, bo Antpool ma w tym momencie: 2x w USA, 2x DE, 1x Irlandia, 2x Chiny

P.S. Taka flaga w paski to USA, a takie gwiazdeczki to teren Uni Europejskiej, a te paski na fladze czarno/czewono.żółte to
@pawlo74: Typowy pawelek,wie tyle co przeczyta po angielskiemu + to co mu jego koledzy fanatycy od BTC natłuką w jego resztki mózgu.

Co tak kolego ? Udowodnij mi, że kłamie, pisząc to co napisałem wyżej, że min.80% kopalni BTC jest poza Chinami.

P.S. A w związku z zaostrzeniem polityki wobec BTC w chinach będzie jeszcze więcej ich poza tym krajem.
@S_Rybka: tu rybunia znowu skompromitowałaś się i udowodniłaś, to co ja od początku tu mówiłem a mianowicie, że nie znasz angielskiego. Gdybyś znała to wiedziała byś co oznacza large, medium i small.
@pawlo74: Takich gupi jak żeś stary.

Udowodnij mi, że kopalnie Antpool,F2Pool i kilku innych z TOP znajdują się w Chinach.

Pytanie zrozumiane ? Do dzieła. Podobno posiadasz wiedzę, że ja się mylę. Masz okazję się wykazać, a nie tylko pleść co Ci fanatycy od BTC przekażą do upublicznienia.

P.S. Pod podanym linkiem ( tam przy tych flagach co Ci wyjaśniałem co i jak z ich kolorkami ) jest magiczne " Location