Wpis z mikrobloga

@epi: @EIPresidente: Udało się bazą danych, dzięki panowie. Ale teraz mam inny problem.. Wpisując moją starą domenę, np. www.wykop.vv.pl przerzuca mnie na moją nową domenę np. www.wykop.pl. Wiecie może gdzie tkwi problem?
@epi: Okej, a myślisz,że w momencie przerzucenia strony i podpięcia pod nową domenę, powinno być ok? Bo problem występuje tylko w momencie gdy w przeglądarce wpiszę czysty adres strony głównej. Np. podstrony działają dobrze.
@epi: Dobrze, dziękuję ci bardzo... A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy nie wystąpią jakieś komplikacje, jak zmienię serwer i domenę? Chodzi mi o to czy strony będą wyświetlały się dobrze. ( czy adres każdej strony zmieni się automatycznie?)
@Szpenio: jeśli użyjesz wtyczki duplicator to sobie ustawisz/albo ona sama zrobi tak, że wszystkie adresy występujące na stronie zostaną zamienione na nowe.
@Szpenio: Chcesz przenieść wordpress z serwera na serwer ( lub lokalizacji na lokalizację ? )

- Kopia plików
- Korekta danych DB wp-config.php
- Zmieniasz w bazie danych dwa adresy

wp_options.siteurl
wp_options.home
- z poziomu wp-admin zapisujesz Ustawienia - Bezpośrednie odnośniki

Wszystko.

Ewentualnie jak korzystałeś z wtyczek które zapisują np. pełne ścieżki zdjęć zamiast ID, to pobierasz wtyczkę
https://pl.wordpress.org/plugins/better-search-replace/

I wykonujesz na wszystkich tabelach podmianę
wordpress162159.home.pl
nowadomena.pl
( Tu pamiętaj o
@factorys: Dzięki mistrzu, tak zrobiłem jakiś czas temu.. I niby wszystko jest ok, ale gdy wchodzę na nowy adres strony, to jestem przerzucany na starą domenę, która jest już usunięta. Problem dotyczy tylko strony głównej, bo inne strony działają bez problemu.
@Szpenio: Restart przeglądarki. Usuń .htaccess
zapisujesz Ustawienia - Bezpośrednie odnośniki ( główne ustawienia z URL bloga też możesz zapisać )

Upewnij się, że dwie pozycje w bazie poprawiłeś.
O ile nie używałeś jakiś dodatkowych wtyczek do redirect to powinno śmigać.
@factorys: @pomidorowy: Okej, sytuacja się zamieniła... Teraz działa strona główna, a reszta (podstrony, grafiki itp.) nie działa. Pomimo tego,że w kokpicie widzę strony i są odnośniki do nich, to po wejsciu na odnośnik wyświetla się info od dostawcy hostingu,że nie ma takiej strony. (,)