Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kobiety nie piszą po spotkaniu czy piszą tylko jeśli im się spodobałeś? Pierwsza randka, wydawałoby się, że udana. Partnerka uśmiechnięta, spoko nam się rozmawiało i piło razem, zaobserwowałem nawet znaki typu bawienie się włosami (co oczywiście może nic nie znaczyć), ale ogólne moje odczucia były, takie że się sobie spodobaliśmy. Z tym, że mija dzień i ona nie pisze.. nawet dzięki za głupią randkę. Tak, wiem. Ja też tego nie zrobiłem, ale skoro to ja ją odprowadziłem bezpiecznie pod dom i się zawinąłem, to oczekiwałbym choćby takiego pytania z czystej empatii albo chociaż elegancji: "wróciłeś do domu?". Nie mamy się jeszcze na fejsie więc nie mogła sprawdzić czy jestem dostępny online. Jak to jest, mam czekać aż napiszę, a jak tego nie zrobi to znaczy że sobie odpuścić bo nie jest zainteresowana dalszą znajomością? Czy może forsować i pisać bo męzczyzna ma tak robić? Jakie są wasze opinie?
#zwiazki #podrywajzwykopem #randka #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 49
  • Odpowiedz
Ktoś kto nie zna reguł obowiązujących w świecie damsko-męskim


@Natien: > Ktoś kto nie zna reguł obowiązujących w świecie damsko-męskim

zasady sa takie ze baba siedzi w domu i gotuje, sprzata. bawi dzieci i daje dupy jak mąż chce.

tępe dzidy jesteście, tyle w temacie. joł
  • Odpowiedz