Wpis z mikrobloga

Spółdzielczy Ukraińcy dotarli już do Trójmiasta - jakość usług ponownie wzrosła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomek jeżdżący w mytaxi opowiadał, że kilka dni temu wiózł dwie dziewczyny, które miały przyjemność podróżować z Ukrainką. Niestety, owa dziewczyna nie umiała zbytnio mówić po polsku, pisać pewnie też, ponieważ googlowska nawigacja sprawiała jej problemy, nie wspominając już o jakiejkolwiek znajomości miasta. Trasa była bajecznie prosta: Sopot-Gdańsk. Niestety, wyrobniczka z Ukrainy totalnie nie ogarniała co robi, a cała trasa skończyła się na jakimś #!$%@?. W tamtym momencie dziewczyny podziękowały HIVowi za współpracę i ściągnęły mytaxi.

#hiv #uber #gdansk
  • 9
@wojujacylewak: Ja tam się cieszę, że szkalują Ubera. Właściwie jeśli ktoś narzeka na taxi w Polsce to niech oczekuje, że to taxi przejdzie reformę, a nie popiera się obcy kapitał. Żaden cywilizowany kraj tak nie robi. Anglia popiera angielskie, Norwegia norweskie, a Szwecja szwedzkie. To chyba dobrze? To może Polska też powinna popierać polskie? Ale nie, na wypoku #!$%@? musi być stajl. Polskie guwno, #!$%@?, dupa cicho, Uber jest lepszy. Jak
@LiberalnyLibertarianin: ja dzwoniłem z reklamacją do Candy Polska (sprzęt AGD) i po zakończonej rozmowie stwierdzam, że to dobry ruch by zatrudniać Ukrainki... Dobry dla firmy bo za cholerę nie mogłem się dogadać z babką...
Nie rozumiała co do niej mówię, pęknięta maskownica sprężarki zamrażarki.. a ta, że "aha, dobre Pan...."

dejm!