Wpis z mikrobloga

Czy picie weekend w weekend przez ostatnie 5 lat w samotności to patologia?
No jakby nie patrzeć, pracę mam. Rodziny żadnej nie #!$%@? bo jej nie mam.
Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie tyle, że jestem brzydki i nudny. I nie mam znajomych, a jak się trafią jacyś to kończy się na jednym spotkaniu. Bo "nie mają czasu"

#falszywyrozowypasek #depresja #samotnosc #anonimowemirkowyznania #tfwnogf #tfwnobf

Czy chlanie w samotności w weekendy przez 5 lat to patologia?

  • Tak. 62.7% (99)
  • Nie. 21.5% (34)
  • Nie znam nie oceniam. 15.8% (25)

Oddanych głosów: 158

  • 16
  • Odpowiedz
@myhau: Samo picie to nie przyczyna patologi a skutek. Masz ewidentnie jakiś problem w nawiązywaniu znajomości bądź ich utrzymywania, albo musisz popracować nad sobą albo zmienić środowisko, bo coś ewidentnie nie gra.
  • Odpowiedz
@myhau: Nie wiem co to za usprawiedliwienie. Też jestem nudny, weekend w weekend siedzę w domu, brak życia towarzyskiego, oczywiście #tfwnogf, ale jakoś nie piję bo to nic nie pomoże tylko jeszcze bardziej pogarsza sytuację.
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: Pije droższe alkohole niż ty miesięcznie przeznaczasz na jedzenie #!$%@? xD No fakt, jestem patusem xD

odwieczna beka z wykopowych spierdoxów którzy bardziej interesują sie czyimś życiem niż swoim
  • Odpowiedz
  • 0
@myhau żadna wymówka, ja jestem ładny, ale #!$%@? charakter mam i tyle, najgorzej jak ma się jedno i drugie to wtedy faktycznie nie pozostaje nic jak się wieszać
  • Odpowiedz