Wpis z mikrobloga

  • 376
#truestory #logikarozowychpaskow
Jakiś czas temu robiliśmy swap silnika no i jak to bywa przy takiej pracy ubrani byliśmy w ciuchy robocze które nie były pierwszej świeżości.
Po skończonej robocie pojechaliśmy na 2 auta do biedronki kupić coś do picia.
Stojąc już przy kasie na koniec kolejki przyszły fajne #rozowepaski szwagier się popatrzyłem na nie i się uśmiechnął jak na normalnego człowieka przystało. Spotkał się z pogardą wzrokową over 9999 jak śmiesz się na mnie patrzeć robolu !
No nic trudno, ale jak wyszliśmy to jeszcze fajeczka przy naszych autach Toyota hilux i Nissan Xtraila oba w miarę świeże no i tu się zaczna #logikarozowychpaskow wychodzą ze sklepu i widzą nas przy w miarę fajnych furach no i hihihehe usmieszki a szwagier z grubej rury "nie szata zdobi człowieka" miny bezcenne, twarz koloru buraka i w złości się oddaliły.
  • 62
  • Odpowiedz
O, jaki ból dupy fizoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) @glutenfree, @najrzadszypepe, możecie się zaprzyjaźnić, macie jedną wspólną cechę - kiedy nie wiecie co powiedzieć, wymyślacie fakty ( ) Niestety, żaden z was nie trafił, nie klepię żadnych tabelek w żadnym korpo. Pracowałam ciężko fizycznie przez kilka lat, ale potrafiłam przy tym wyglądać jak człowiek, a nie jak menda spod mostu, bo
  • Odpowiedz
O, jaki ból dupy fizoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) @glutenfree,


#programista15k here ale auta (lub roweru w wersji dla femiweganek) do warsztatu nie oddaje za mnie tate, więc nie jestem tak oderwany od rzeczywistości jak ty xD

( ) Niestety, żaden z was nie trafił, nie klepię żadnych tabelek w żadnym korpo.

Praca na szklarni, przerzucanie ton warzyw w upale.


@Marbarella:
  • Odpowiedz
@glutenfree: Nie wiem skąd tekst o oddawaniu auta przez tatę, chyba jakieś Twoje projekcje. Nie pracuję w korpo i nie siedzę całe dnie w excelu, jeśli nie potrafisz sobie wyobrazić innej pracy to bardzo mi przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@najrzadszypepe: Nie, prałam i zakładałam świeże, bo plamy od pomidorów w przeciwieństwie do smaru da się doprać ( )
  • Odpowiedz
@JimmyFireClub

Stojąc już przy kasie na koniec kolejki przyszły fajne #rozowepaski

Masz problem z czytaniem ?


@pompel: nie, ale OP chyba ma problem z pisaniem. a już na pewno z językiem polskim, konkretnie z używaniem imiesłowów. "Stojąc przy kasie przyszły"? Serio? jakim cudem stały przy kasie i przyszły?

no, ale czego wymagać od robola w poplamionych szmatach...
  • Odpowiedz