Wpis z mikrobloga

Cześ Mirki! Chcę kupić sobie słuchawki. Budżet ok. 500 zł, ewentualnie 700 zł.
Do 500 zł szukam słuchawek bez mikrofonu, do gier (głównie #csgo ), słuchania muzyki.
Do 700 zł o ile posiadają mikrofon, jednak jest to ewentualność, bo wiem, że to za bardzo nie ma sensu.

Szukam też jakiegoś dobrego mikrofonu do 200 zł.

#pcmasterrace #sluchawki #pytaniedoeksperta
  • 31
@Auth: Kupon takich drogich sluchawek to tylko kaprys bo masz hajsu jak lodu czy co? Serio pytam bez dogryzania, bo ja mam takie za 200 i uwzam ze to drogo i nie widze sensu kupownaia lepszych bo laik i tak nic wiecej tam nie slyszy, co najwyzej sobie wmawia bo zaplacil kupe szmalu.
@Perlo: tyle kosztują dobre słuchawki, dobrze wykonane i z dobrym brzmieniem. Chcę też, żeby były duże, zakrywały ucho i dobrze izolowały. Próbowałam takich za 200, niebieski ma słuchawki za 500 i różnica jest ogromna.
Kupon takich drogich sluchawek to tylko kaprys bo masz hajsu jak lodu czy co? Serio pytam bez dogryzania, bo ja mam takie za 200 i uwzam ze to drogo i nie widze sensu kupownaia lepszych bo laik i tak nic wiecej tam nie slyszy, co najwyzej sobie wmawia bo zaplacil kupe szmalu.


@Perlo: Zależy do czego podłączasz te słuchawki, BTW czytaj to co napisałem niżej.

@Auth: Mogę dostać milione hejtów,