Wpis z mikrobloga

Cześ Mirki! Chcę kupić sobie słuchawki. Budżet ok. 500 zł, ewentualnie 700 zł.
Do 500 zł szukam słuchawek bez mikrofonu, do gier (głównie #csgo ), słuchania muzyki.
Do 700 zł o ile posiadają mikrofon, jednak jest to ewentualność, bo wiem, że to za bardzo nie ma sensu.

Szukam też jakiegoś dobrego mikrofonu do 200 zł.

#pcmasterrace #sluchawki #pytaniedoeksperta
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xonar dxg


@AZATEJDZ: nie ma co się dziwić, a dwa po jakiego wała kupować słuchawki z zew dźwiękówką tylko po to aby podłączać się pod inną zew? ( ͡º ͜ʖ͡º)
w audiotraku prodigy cube be zawsze można zmienić sobie opamp (a nawet jest to zalecane) jeśli nie pasuje Ci barwa dźwięku.
  • Odpowiedz
@sebool12: Dlaczego nikt nigdzie nie pisał o tym, ze mogę modelować barwę jakimś audiotrakiem? XD dzięki za info, może jakoś się ja jeszcze dopicuje. Słuchawki wziąłem do testów, jeszcze mogę je spokojnie oddać.
  • Odpowiedz
@smashgoor: Zawsze mnie śmieszy jak ktoś ładuje w słuchawy więcej niż są warte np. xcloudy1, ja śmigam na zwykłych siberia 200, mało tego, jak przez 2 dni nie miałem słuchawek i grałem w pchełkach od telefonu to olaboga też wszystko słyszałem i dokładnie wiedziałem gdzie kto jest, to może lepiej się do laryngologa udać jak wy potrzebujecie słuchawek do 1000zł ?
  • Odpowiedz
@mar1in: Nie chce mi się nic mądrego odpisywać, mogę napisać tylko, że twoja wiedza w tym temacie jest mierna. Jak chcesz to poczytaj sobie o słuchawkach, dac'ach i kartach.

BTW. Słuchawki kupiłem głównie do muzyki.
  • Odpowiedz
@smashgoor: ale co ma do tego wiedza? Zdaje sobie sprawe z tego, ze rynek sluchawek jest bardziej skomplikowany ale co z tego skoro, powtarzam jeszcze raz do csgo bez problemu wystarcza zwykle sluchawki byle byly wugodne, nawet niw trzeba ich pod dzwiekowke podlaczac, mam na drugim kompie g35 pod usb, tam sytuacja jest taka sama, wszystko slychac elegancko i bezblednie sie ocenia polozenie wroga, stad tez wlasnie beka z kupowania
  • Odpowiedz
@mar1in: W tym momencie to już mam taki polew z Ciebie, że humor mi się automatycznie poprawił.

Zacznij nazywać słuchawki taj jak powinno się nazywać.

I to co mnie rozbawiło najbardziej, wiem dlaczego grają na słuchawkach dokanałowych, ale chciał bym się tego dowiedzieć od ciebie, więc proszę napisz mi, dlaczego?
  • Odpowiedz