Wpis z mikrobloga

Ej mirki bedzie PR afera roku... chca mnie pozwac do sadu, bo nazwalem pracownikow firmy "smieszkami" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Firma od kukurydzy wystalkowala mnie w sieci, kazali usunac kazdy wpis o robaku (mimo ze sie przyznali) a potem zaczeli mi grozic sadem XD co tu sie #!$%@?!

#januszebiznesu ##!$%@? #bekazpodludzi ##!$%@? #afera
  • 208
  • Odpowiedz
  • 4
@Zgrywuss: usunalem i napisalem im - usuwam wszystko ( a pisalem SAME POZYTYWNE KOMENTARZE) ale bede zmuszony podac powod dlaczego usuwam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CCTVm8: Nie rozśmieszaj mnie.

Napisz im, że mogą zapomnieć o sprawie w tym momencie, albo kwestię robaka zgłosisz do SANEPIDu, Inspekcji Handlowej i do IJHARS.

Dowody masz zebrane i jeśli bardzo chcą to będą musieli cofnąć całą partię - niech się k**** zastanowią.
  • Odpowiedz
@CCTVm8: po ostatnich akcjach z tymi płytami bez płomienia i ich szeptanym PR-owcem oraz artykułem z reddita o reklamowaniu firm przez ultra stare fako'we konta - nic mnie już nie zdziwi. A teraz z drugiej strony: Może ten robaczek na początku miał tam być? Przecież nikt tej firmy tu wcześniej nie znał. A teraz przynajmniej 2500 osób kojarzy tę nazwę. Jak za pare puszek i paczek produktów chyba niezle. #drugastronamedalu #
  • Odpowiedz
Ja bym na Twoim miejscu odpuścił. Zachowali się elegancko, przeprosili, wysłali gifta. Każdemu może przydarzyć się błąd. Pewnie nie mają świadomości jak działają internety i jaka fala gównoburzy może się z takiej pierdoły zrobić. Nie każdy zna wykopowy slang, dla kogoś starszego nazwanie go śmieszkiem może być niezrozumiałe. Dziwne to czasy, dzisiaj żeby spokojnie puszkować kukurydzę trzeba zatrudniać kogoś do PR.
  • Odpowiedz
@rybsonk: "marce"? raczej nazwie. Marką to jest Mercedes, Sony, Żywiec... A to? Szerzej nieznana firma produkcyjna. Tzn. ja bardzo chętnie osobiście wspieram małe firmy, wierzę w lokalny biznes i nawet jeśli jest drożej (byle porównywalnie jakościowo) to zawsze wybieram mniejszego producenta. Ale, kurde, niech taka firemka też nie szarżuje, bo to śmieszki, tfu, śmieszne się robi.
  • Odpowiedz