Wpis z mikrobloga

Ej mirki bedzie PR afera roku... chca mnie pozwac do sadu, bo nazwalem pracownikow firmy "smieszkami" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Firma od kukurydzy wystalkowala mnie w sieci, kazali usunac kazdy wpis o robaku (mimo ze sie przyznali) a potem zaczeli mi grozic sadem XD co tu sie #!$%@?!

#januszebiznesu ##!$%@? #bekazpodludzi ##!$%@? #afera
  • 208
  • Odpowiedz
W jakim świecie my żyjemy? Właśnie śledzę całą tą aferę Smakko... Nie rozumiem kompletnie tego zrywu wśród wykopków (co niektórych!), aby szkalować dobre imię firmy bez znaczącego powodu na ich fb. Sama mam firmę, wprawdzie aktualnie zawieszoną... no ale już dajcie spokój ile macie lat, żeby robić aż taką siupę z powodu braku poczucia humoru jakiegoś przedstawiciela firmy? Ktoś mu płaci za to, że przyjmuje reklamacje i broni firmę przed śmieszkami... Więc
  • Odpowiedz
Firma od kukurydzy wystalkowala mnie w sieci


@CCTVm8: Tego fragmentu nie rozumiem. Jak cię wystalkowała? Wrzucałeś zdjęcia także na Facebooka (po co?), czy po prostu odnaleźli cię po adresie na jaki wysłali paczkę?
  • Odpowiedz
@CCTVm8: mogli być "śmieszkami" i mieć pozytywny wizerunek na wykopie. Niestety, wybrali ścieżkę umiejscowienia kija we własnej dupie i zapisania się złotymi zgłoskami jako zjeby.
(,)
  • Odpowiedz
ten mail z groźbami to klasyczny przypadek, kiedy właściciel firmy, który wszystko wie lepiej - mówi do gościa od PR/marketingu - JA MU ODPISZE, ZOSTAW. been there, seen that ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ben_one: muszą udowodnić że są poważną firmą, a nie taką z ludzkim podejściem do wypadku jaki się przytrafił, która przy okazji potrafi pożartować i zostawić przy tym w świadomości pozytywne odczucia. Pozdrawiam Prezesa.
  • Odpowiedz