Wpis z mikrobloga

Ej mirki bedzie PR afera roku... chca mnie pozwac do sadu, bo nazwalem pracownikow firmy "smieszkami" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Firma od kukurydzy wystalkowala mnie w sieci, kazali usunac kazdy wpis o robaku (mimo ze sie przyznali) a potem zaczeli mi grozic sadem XD co tu sie #!$%@?!

#januszebiznesu ##!$%@? #bekazpodludzi ##!$%@? #afera
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CCTVm8: mi sie wyadawalo, ze zeby cos odejmowac, najpierw musi byc z czego ;)
Jesli oni tak powaznie, to powinni sie zastanowic nad czystkami w swom dziale do spraw relacji z klientami.
Przeciez to co teraz robia, to strzal w kolano, a mogli obrocic to w czysty zysk, bo mieli okazje do mikroreklamy.
  • Odpowiedz
popularna firma produkujaca zarcie

@CCTVm8: Pochodzę z Rzeszowa i pierwsze słyszę.

Swoją drogą... brakuje TWOJEJ wypowiedzi z "śmieszkami". Bez tego nie da się jednoznacznie stwierdzić tego, że ludzie z Smakko są totalnie niepoważni.
  • Odpowiedz
@CCTVm8: weź przestań, pewnie przeczytał to jakiś starszy koleś co nigdy w internecie nie był i nie ma bladego pojęcia jak to wszystko działa. I nie rozumie języka nikogo poniżej 50 roku życia.

Teraz im w zasadzie dosrałeś bo jak wpisałem w Google Smakko to wcześniej pewnie była cała masa normalnych adresów a teraz na drugim miejscu jest dużą czcionką:

"Firma Smakko grozi wykopowiczowi pozwem - Wykop.pl"

Wg mnie za
  • Odpowiedz
@CCTVm8: ej tak sobie w sumie myśle, bo chciałbym żeby pollskie firmy podbijały świat, ale jak widzę takie akcje to robi mi się wewnętrznie smutno, bo widać jak nieudolnie kopiują rozwiązania, ale ten polaczyzm pod skórą im został, chlip

panowie ze Smakko, weźcie ludzi od PR u was, i przesuńcie ich na niższe pozycje, albo dajcie im się lepiej wykazać i niech założą tu konto, to naprawi wam markę

zamiast
  • Odpowiedz
@CCTVm8: kiedyś uważałem, że takie akcje bojkotowe firm wcale aż tak nie działają na konsumenta bo przecież za pół roku nikt nie będzie pamiętał o co chodziło. A w sumie polskim busem nadal nie jeżdżę od afery na wykopie. Gdzieś mi w podświadomości zostało ;p
  • Odpowiedz
@CCTVm8: jasno napisali masz usunąć wszelkie informacje jakie rozpowszechniasz w internecie - jednym słowem masz zniknąć z internetu. Na prawdę niezłe z nich "śmieszki". Nawet jak na jakimś forum pytałeś o to czy jutro będzie padać deszcz to musisz to usunąć. Cieżka sprawa z tym usuwaniem, na wypadek gdybyś mi odpisał bierz pod uwagę, że to też będziesz musiał usunąć... Zapytaj ich dla pewności czy prywatne maile jakie kiedykolwiek wysyłełeś
  • Odpowiedz