Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Dla zainteresowanych. Jako że ja zakończyłem swoją przygodę z Bitcoinem. Zarobiłem wystarczająco i jestem zadowolony. A obecna cena jest dla mnie zbyt wysoka. Na sprzedaż wystawiam swój TREZOR kupiony nie cały rok temu.

1. Moja cena to 300 PLN plus koszta przesyłki - WYSYŁAM za POBRANIEM ( mogę negocjować cenę w przypadku ewentualnej przedpłaty - jednak 300 PLN to i tak o wiele taniej od ceny rynkowej
2. Obecnie nie zakładam powrotu do świata krypto. No chyba że cena spadnie do 500 - 600 USD wtedy wrócę Póki co trezor nie jest mi potrzebny.

Informuję że tego typu zakup z tzw drugiej ręki jest całkowicie bezpieczny ponieważ oryginalność oprogramowania można sprawdzić sobie na stronie TREZORA
Ważne jest byś wyzerował urządzenie - ja ze swojej strony wyzeruję ale zrób to ponownie i wygeneruj sobie własne ziarno.

Myślę że te dwie czynności absolutnie wyeliminują możliwość utraty BTC.

Zresztą gdyby to urządzenie nie zapewniało bezpieczeństwa choćby w sprzedaży z drugiej ręki to nie było by sprzedawane i nie miało takiego zainteresowania jak ma gdyby można było ingerować w Trezora np celem kradzieży BTC - to było by już o tym głośno.

Także moja intencja jest czysta. Po prostu sprzedać TREZORA po niższej cenie bo wiadomo z drugiej ręki.
Chętnych zapraszam na PW. NIE ROBIĘ PROBLEMU Z WYSYŁKĄ za POBRANIEM.
#bitcoin
  • 71
  • Odpowiedz
@zonbat: nic nie muszę wymyślać. Jak bym miał kogoś na 300 PLN oszukać to faktycznie musiałbym być nie złym kretynem. Znasz przysłowie? Jak kraść to na miliony. a nie na 300 PLN iść siedzieć.Proste nie chcesz nie kupuj.
  • Odpowiedz
@zonbat: no to pozostaje Ci przyjechać osobiście odebrać sprzęt i sobie go sprawdzić. nie robię problemu z tym. Nie pali mi się ze sprzedażą. Sprzeda się to się sprzeda. nie to niech sobie leżakuje na lepsze czasy. Zawsze przyda się mi np do zabezpieczenia poczty gmail czy np dysku dropbox no i co chwila wprowadzają nowe funkcje. Kto wie może w końcu banki zrozumieją ze warto tym zabezpieczać transakcje i logowanie
  • Odpowiedz
@Amelek: nie rozumiem tu czegoś. Wyprzedałeś się z bitcoinów. Czekasz aż spadnie na $500. Widzisz, że rośnie i rośnie.. Podejmujesz decyzję sprzedania trezora.. Czy dobry wysnuwam wniosek, że przewidujesz wzrosty na bitcoinie? I że nie ma szans na spadek do $500? Bo byś nie sprzedawał wtedy trezora?
Mam mindfuck, bo jeżeli uważasz że bitek będzie rósł to teraz jest dobrym moment na sprzedaż..
  • Odpowiedz
@zagad15k: jeśli za przedpłatą to owszem mogę się zgodzić na 300 PLN i ja płacę koszta przesyłki. Jeśli za pobraniem to 300 PLN i ty płacisz koszta przesyłki. Przy przedpłacie może być przelew za pomocą BTC lub na konto MBANK.
  • Odpowiedz
@zagad15k: Poczta, inPOST to myślę najszybsze co tutaj jest. inpost mam skrzynki 300 metrów ode mnie. Wszystko oczywiście można śledzić w necie samą przesyłkę zarówno inpost jak i poczta. osobiście mam jakieś większe zaufanie jednak do poczty.
  • Odpowiedz
@zagad15k: może być na paczkomat. To wtedy INPOSTEM. Paczkę w każdej chwili mogę iść nadać. Oczywiście będziesz miał dokumentację foto tutaj że włożyłem do paczkomatu i numer przesyłki.
  • Odpowiedz
@zagad15k: no wystarczy email, ale można tutaj widze też podać telefon. W każdym razie potrzebna jest lokalizacja Twojego paczkomatu czyli na jakiej ulicy jest lub numer paczkomatu. Ale system sam wyszukuje jak podasz ulice gdzie jest paczkomat.
  • Odpowiedz