Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Dla zainteresowanych. Jako że ja zakończyłem swoją przygodę z Bitcoinem. Zarobiłem wystarczająco i jestem zadowolony. A obecna cena jest dla mnie zbyt wysoka. Na sprzedaż wystawiam swój TREZOR kupiony nie cały rok temu.

1. Moja cena to 300 PLN plus koszta przesyłki - WYSYŁAM za POBRANIEM ( mogę negocjować cenę w przypadku ewentualnej przedpłaty - jednak 300 PLN to i tak o wiele taniej od ceny rynkowej
2. Obecnie nie zakładam powrotu do świata krypto. No chyba że cena spadnie do 500 - 600 USD wtedy wrócę Póki co trezor nie jest mi potrzebny.

Informuję że tego typu zakup z tzw drugiej ręki jest całkowicie bezpieczny ponieważ oryginalność oprogramowania można sprawdzić sobie na stronie TREZORA
Ważne jest byś wyzerował urządzenie - ja ze swojej strony wyzeruję ale zrób to ponownie i wygeneruj sobie własne ziarno.

Myślę że te dwie czynności absolutnie wyeliminują możliwość utraty BTC.

Zresztą gdyby to urządzenie nie zapewniało bezpieczeństwa choćby w sprzedaży z drugiej ręki to nie było by sprzedawane i nie miało takiego zainteresowania jak ma gdyby można było ingerować w Trezora np celem kradzieży BTC - to było by już o tym głośno.

Także moja intencja jest czysta. Po prostu sprzedać TREZORA po niższej cenie bo wiadomo z drugiej ręki.
Chętnych zapraszam na PW. NIE ROBIĘ PROBLEMU Z WYSYŁKĄ za POBRANIEM.
#bitcoin
  • 71
  • Odpowiedz
@zonbat: nie, z tego co wiem to SEED możesz np zaimportować np do programu który obsługuje SEED np do Mycelium bez potrzeby kupowania trezora. Ale to już niech Tobie wyjaśnią technicy których tu wielu. Lub przeczytaj sobie dokumentację na stronie trezora tam wszystko jest napisane i wyjaśnione.
  • Odpowiedz