Wpis z mikrobloga

Szkoda, że na netflixie jest taka różnica między HD a Ultra HD. Gdybym wiedział że HD wygląda bardziej jak 480p na YT to bym został jednak przy opcji Ultra HD po okresie próbnym.
#netflix
  • 15
@PetiBery: co? w okresie próbnym miałem FHD , teraz mam UHD - na telewizorze FHD nie wiedzę różnicy ( co dziwić nie powinno ) ,ale w życiu nie porównałbym FHD netflixa do 480p z YT. Może coś ci blokuje stream na urządzeniu na którym odtwarzasz ? ja oglądam z xboxa one .
@PetiBery: U mnie na 50 calach nie ma aż takiej różnicy między FHD a UHD, a z pewnością FHD nie wygląda jak YT480p. Może po prostu buffer Ci jakoś nie wchodzi? Na początku streama zawsze jakość jest kiepska i w zależności od szybkości łącza poprawia się. U mnie ze 2-3 minuty trwa zanim mi wskoczy na najlepszą jakość.
  • 0
@oliho: No właśnie nic nie blokuje a oglądałem na telefonie przy 4G. W okresie próbnym jak miałem ultra HD też oglądałem na telefonie czasem, a jakość była znacznie lepsza (jeśli miałbym porównać do YT to bym powiedział jak przy 720p). Teraz wziąłem plan na HD tylko i jednak nie jestem tak zadowolony.
@PetiBery: nie powinno byc roznicy, bo w UHD jest tylko kilka pozycji i to autorskich Netfliksa. Wejdz w ustawienia konta, jest tam opcja dotyczaca jakosci na urzadzeniach mobilnych, moze masz ustawione na nizsza jakosc.
@bajbuss: @darkelf: W ustawieniach mam na najwyższą (w apce też). Na TV jak oglądam to jest bardzo dobra jakość, ale głównie chodzi mi o telefon, bo jak sprawdziłem na telefonie współlokatora i porównałem go ze swoim to na jego jakość jest lepsza niż na moim, mimo że ustawienia mamy takie same. On ma iphone'a 6s plus, ja xiaomi mi5. Oba mają tę samą rozdzielczość 1080 x 1920, mój ma trochę
PetiBery - @bajbuss: @darkelf: W ustawieniach mam na najwyższą (w apce też). Na TV ja...

źródło: comment_KkK7HxEp7UyEHeYQZsE3SIYTdFLKr4nM.jpg

Pobierz