Wpis z mikrobloga

Nowy pracownik zatrudniony w moim korpo zgłosil do IT problem "brak dostępu do youtube"... od tego czasu wszyscy mają oficjalny zakaz korzystania ( ͡° ͜ʖ ͡°)- (wcześniej po prostu przymykali na to oko)

#korpo #gorzkiezale
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paranojka: jak ja czytam takie opowieści że tacy ludzie istnieją i gdzieś funkcjonują i nie umierają z głodu to już przestaję się martwić o jutro i wiem że ja dam radę sobie radę.
  • Odpowiedz
@paranojka: No tak... problemy pracy w korpo, ale przynajmniej z interesujacymi ludzmi mozna pogadac przy lanczu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaelthas: Linux z LiveCD, ale wtedy nie masz dostępu do firmowego oprogramowania. Chociaż skoro i tak chcesz tylko YouTube'a przeglądać, to pewnie nie jest ci potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaelthas: Jeszcze pozostaje zrestartowanie BIOSu poprzez wyjęcie bateryjki (nie wiem czy w UEFI też działają takie triki). Ale widok pracownika rozkręcającego firmowy sprzęt chyba byłby już zbyt podejrzany.
  • Odpowiedz
@PrevuD: U mnie VPN w pracy nie działa. Żadna ze stron mi nie pójdzie z włączonym.

@paranojka: Te blokady w korpo to rak. Jak chce zmarnować czas to zmarnuje ale jak czegoś potrzebuje do pracy to akurat strona jakiej potrzebuje zablokowana...
  • Odpowiedz
@paranojka jak pracowałam w korpo to jeden taki ziomek z Malezji bodajże, złożył oficjalny ticket w jirze( ͡ ͜ʖ ͡)
Pol biura mu głosowało na niego:D
  • Odpowiedz
Nowy pracownik zatrudniony w moim korpo zgłosil do IT problem "brak dostępu do youtube"... od tego czasu wszyscy mają oficjalny zakaz korzystania ( ͡° ͜ʖ ͡°)- (wcześniej po prostu przymykali na to oko)


@paranojka: Też zgłosiłem kiedyś taki problem do IT bo nikt nie miał dostępu a mi był potrzebny. . .
Uzasadniłem im to, przełożony "klepnął temat" i jako jedyny
  • Odpowiedz