Wpis z mikrobloga

Sprzedam laptopa Macbook Pro 13,3" Retina Mid 2014 A1502 z 8 GB RAM i dyskiem 256 GB SSD na pokładzie. Komputer jest bardzo zadbany, wszyskie jego kosmetyczne mankamenty przedstawiłem na zdjęciach. W zasadzie można uznać, że w przypadku komputera z końca 2014 roku są zawstydzająco niewielkie. Jest to zasługą plastikowego etui w postaci dolnej i górnej nakładki, w której używałem komputera. Nakładkę dołączam do sprzedawanego kompletu.
Komputer sprzedaję z powodu przesiadki na nowego Macbooka. Laptop jest w idealnym stanie technicznym. Jego wygląd mogę z ręką na sercu określić jako - praktycznie jak nowy.

Komputer ma zainstalowany system operacyjny MacOS Sierra 10.12.3, wyzerowany i gotowy do spersonalizowania przez nowego użytkownika.

http://allegro.pl/macbook-pro-13-8-gb-256-gb-ssd-mid-2014-b-zadbany-i6728747189.html

#sprzedam #macbook #komputery #allegro
  • 12
@viruszg: Ten ciemny plastik jest naprawdę OK. Komputer dobrze w nim wygląda, a sam case nie przeszkadza i za bardzo nie wpływa na wrażenia z korzystania z laptopa. Jednak tę opinię miałem do czasu gdy miesiąc temu przyszedł MBP 2016. Po miesiącu użytkowania bez żadnej ochrony wziąłem do ręki starego laptopa żeby zrobić zdjęcia. Wrażenie było niesamowicie negatywne. Komputer wydaje się gruby i przede wszystkim znika poczucie dotykania czegoś, co jest
@fucksociety:
Wszystko zależy od tego, do czego chcesz go używać. Trzynastocalowa wersja jest bardzo poręczna i w tej wersji wyposażenia w większości zadań poradzi sobie bez problemu. Jednak w przyszłości możesz zacząć odczuwać, ze ramu przydałoby się trochę więcej. Już dzisiaj będzie Ci doskwierała mała przestrzeń dyskowa.
Generalnie jest to świetny sprzęt. Wykonanie laptopa, gładzik, system, czas pracy na baterii, to są te atrybuty, które przemawiają za wyborem maka.