Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja to chyba jestem #!$%@? a nie chłop. 23 lvl. Nie lubię wódki, ogólnie nie przepadam za alkoholem. Jak trzeba to wódkę wypiję nawet bez popitki ale i tak wolę jakieś smakowe łagodne rozcieńczone.
To samo z piwami. Jak trzeba to wypiję ale na siłę ale jakbym miał pić w domu to wolałbym jakieś smakowe niskoprocentowe piwka, jakieś Somersby, albo inne radlery czy karmi.
Kawy też nie lubię takiej czystej czarnej, tylko wolę jakieś capuccino albo latte, albo taka zwykłą kawę to najlepiej na 3/4 kawy i 1/4 mleka z łyżką cukru.
W ogóle jestem chyba jakoś mało męski, chyba mam mało testosteronu, wyglądam bardzo młodo jak na swój wiek (jak gimbus) mimo siłowni bo ryj ciągle ten sam...
No i styl ubierania też się wyróżnia, może nie jak "#!$%@? w rurkach" ale i tak elegancki taki bardziej...
Podobnie z zainteresowaniami bo nie mam zainteresowań jak typowy facet. Nie interesuje mnie militaria czy historia, samochody czy inna piłka nożna.

#smutnazaba #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja to chyba jestem #!$%@? a nie chł...

źródło: comment_NjLqBHrqPBL1Qmt4b4ZdGuIR8sT23Je0.jpg

Pobierz
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pijesz, to nie pijesz - w czym problem ?
Ja lubie whiskey, ty lubisz sok pomarańczowy i jest według mnie OK.
To że masz w dupie piłkę nożna czy samochody to całkiem normalne. Sam mam zupełnie gdzieś te wszystkie ligi angielskie, 80% piłkarzy nawet nie kojarzę, samochody generalnie też mam w dupie, interesuje się nimi dopiero jak mam jakiś kupić.

Ja to zawsze myślałem, że o męskości świadczy zaradność,