Wpis z mikrobloga

@spere: Bez znaczenia? 8 mln złotych dotacji z miasta. ZAKAZAĆ TEJ #!$%@? KOMUNY! Dotacje ja sztukę? Co to #!$%@? ma być, propaganda partii? WSZYSTKO SPRYWATYZOWAĆ. To co Pan Emilian powiedział w RMF, tkwimy w GLĘBOKIEJ komunie.

pozdrawiam bo sam mam z tego dowcip, robią tylko gowno burze zeby byla darmo reklama
  • Odpowiedz
@Slowbro: Lol, postujesz największego trolla który żyje tylko z wkurzania ludzi.
Żeby wkurzyć więcej ludzi zaczął bronić pedofilii i trochę #!$%@?ł:

"Milo Yiannopoulos finally went too far for conservatives. On Monday, he lost his book deal, and his speech at the 2017 Conservative Political Action Conference (CPAC) was canceled. And on Tuesday, he resigned from the ultra-conservative website Breitbart.

But it wasn’t his racism, sexism, transphobia, or other kinds of bigotry that led to Yiannopoulos’s fall. Nope. After all that, it’s comments apparently supporting child molestation that did
  • Odpowiedz
@Hylfnur: @Massad: @mistellaire: Dobra, w chwili pisania komentarza nie byłem świadom najnowszych wieści z linii frontu, faktycznie #!$%@?ł
ALE
absolutnie nie zmienia to faktu, że mega skok sprzedaży jego książki (zanim ją wycofali) nastąpił dzięki zamieszkom wywołanym przez "uniwersytecką lewicę" w celu powstrzymania jego [xD]mowy nienawiści[/xD], co jest idealnym kontrprzykładem do

Znowu jak zwykle podniósł się wrzask środowisk katolickich. Jak się klerykałom nie podoba to niech po prostu nie chodzą i pozwolą się wielbicielom takich spektakli lizać po fiutach, we własnym gronie
  • Odpowiedz