Wpis z mikrobloga

O sposobach jakie każdy z nas ma do budowania doświadczenia w swoim CV (w kontekście IT/dev). Czy to po to by móc zaaplikować do pierwszej pracy, czy do kolejnej. To co każdy z nas może zrobić i jedynie kosztuje go to WYTRWAŁOŚĆ oraz wymaga bycia pro-aktywnym.

To jest nic, przy korzyściach jako można z tego tytułu mieć:
https://blog.gutek.pl/2017/02/22/najlepsze-miejsce-budowania-doswiadczenia/

#informatyka #programowanie #rozwojosobisty #technologia #juniordev #kariera #praca #gutek #gutekpl #projekt365
jgutkowski - O sposobach jakie każdy z nas ma do budowania doświadczenia w swoim CV (...

źródło: comment_h6lhPSn3lul2C86bB3wqvuBHT2GApQd7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@jgutkowski:

Tworząc swój projekt nie przykładaj WILELKIEJ wagi do wzorców, śliczności i zgrabności rozwiązania

Co za bzdura. Zawsze warto zwracać na to uwagę, a już szczególnie wtedy, gdy projekt ma służyć jako CV.

Generalnie popracuj nad stylem i czytaj posty które dodajesz na głos, bo część zdań brzmi dziwnie/niegramatycznie.
  • Odpowiedz
@Krople_do_nosa: wlaśnie, że nie musisz. To jest junior - bez doświadczenia. Zbytnie kombinowanie nic Ci nie da a może zaszkodzić. Bądź prosty i nie przejmuj się czy zastosowałeś wzorzec czy nie. To co jest ważne to czy potrafisz myśleć i znajdować rozwiązanie samemu. Jak junior mi zastosuje podwójnego locka w c# na singletonie to wiem że skopiował kod a nie napisał go samemu.
  • Odpowiedz
@jgutkowski: sprobuj byc proaktywny po przyjsciu z roboty po 10 h (8h +2h dojazdu) i z zona, ktora nareszcie moze zrzucic dzieciaki na ciebie (i miec choc 45 min dla siebie tego dnia) i z dzieciakami ktorych za Chiny nie chcesz zawiesc, bo caly dzien na ciebie czekaly i pytaly gdzie tata...Wybor jest prosty...

Takie glodne kawalki moze pierd..lic tylko kolo, ktory nie ma obowiazkow rodzinnych i mu sie zdaje, ze
  • Odpowiedz
@biwalencik: :) śmiesznych komentarz bo zakładasz w nim ze wiesz jak mam. Przykro mi, ze nie potrafisz sobie z Tym poradzić. Ale wiedz, ze jest to możliwe. Zamiast marnować czas na od czapy komentarze, poświęć ten czas na rozwój. A jak nie to nad opieka nad dziećmi. Dużo lepiej ten czas zainwestujesz.
  • Odpowiedz