Wpis z mikrobloga

po ośmiu latach i pięciu miesiącach które spędziłam na tym portalu czas chyba podjąć jakies decyzje. czasem mówię cumplom i cumpelkom : wykop, super sprawa, dużo wiedzy z różnych dziedzin, o wszystko możesz zapytać, organizują różne akcje na biedne dzieci, jak użytkownik chory to wspierają. potem wchodzę w gorące i co widzę? wstyd się przyznać, że się ma tu konto #zalesie #gownowpis
Pobierz Czerwony_Krokodyl - po ośmiu latach i pięciu miesiącach które spędziłam na tym portal...
źródło: comment_PLlKPwiey2YI4s85cemqXDD520OweBdk.jpg
  • 44
@Saganis patrzę i zaraz pewnie o tym zapomnę, wiadomo, ale otwieram oko, pies na mnie leży, sielanka poranek, muzyczka gra i myślę, o, poczytam wykop :D ja to głupia po prostu jestem, jakieś mam ideały, że po nocnej na pewno jakieś wspaniałości są w gorących. WIADOMO
@Czerwony_Krokodyl: Takie sa zasady gry. Nocna wybija rano szambem. A dlaczego nocna tak bardzo nie lubi dziennej? Bo boldupia jak ty teraz, bo im rozwalaja wspaniala banke w ktorej zyja, pelna rowerowych rownikow, silowni, rozdajo i innych normickich #!$%@?. Jest umowa ze jak ktos chce gowna napisac na dzienej to taguje by ludzi nie denerwoawac az tak. A w nocy nie taguje bo dzienna powinna grzecznie lezec w lozeczku. A jak