Wpis z mikrobloga

#cover #muzyka #rock #rockprogresywny #pinkfloyd #dastarichoffbass #pokazgitare #gitarabasowa #pokazbrode ( ͡º ͜ʖ͡º) i niestety #pokazmorde ##!$%@?

No Mircy i Mirabelcy, trochę się pewniej czuję z ideą kojarzenia mojego ryja z kalecznym graniem toteż spłodziłem takie coś. Dzisiaj postanowiłem sprofanować utwór mojego ulubionego zespołu (ba, nadzespołu), Pink Floyd o tytule Breathe na basie.

Setup: Ibanez SR370, POD Studio GX, kaleczne ręce oraz upośledzony słuch ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Oczywiście, są błędy, bo w końcu to mój cover - lubię 'wpadki' dźwiękowe, przynajmniej nikt tego nie podpieprzy i nie powie, że jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo tego - krytyka mile widziana!
d.....f - #cover #muzyka #rock #rockprogresywny #pinkfloyd #dastarichoffbass #pokazgi...
  • 9
@Fajowy_Nick: dzięki wielkie! Basa mam coś koło 4 lat, ale regularnego grania wyjdzie może z 3-4 miechy.

Staram się wszystko grać na tyle delikatnie kostką żeby spróbować zimitować dźwięk paluchów. Może niedługo nie będę musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fajowy_Nick: ale Echoes i One Of These Days kojarzysz? :>

Swoją drogą, wrzucałem ostatnio też covera Money - https://www.youtube.com/watch?v=Uk6I_7TwM_0 gdybyś chcial rzucić uchem ;) Zależnie jak będę stał z czasem, postaram się następnego covera też nagrać z zakresu Dark Side of the Moon, konkretniej mój kawałek numer 1 więc zachęcam do obserwowania #dastarichoffbass ( ͡º ͜ʖ͡º) aczkolwiek postaram się pamiętać żeby zawołać Cię jeśli preferujesz taką