Wpis z mikrobloga

@zweipack: aha, to nie można już niczego takiego komentować, jak się nie jest ekspertem? Ahahaha dobre, to powinieneś to pisać pod każdym wpisem lub znaleziskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) aa no i ocenianie, czy coś jest ładne, czy paskudne, też musi być przeprowadzane tylko przez eksperta? xD no rzeczywiście beka. Idź i naprawiaj świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak swoją drogą, to
  • Odpowiedz
@wellhellothere: ciebie natomiast, jak resztę polactwa dla których liczy się funkcjonalność i pozwalają na budowanie takich rzeczy, nawet pół artykułu o tym jak powinno się projektować przestrzeń w mieście przyjazną dla mieszkańców zmieniłoby na lepsze.
  • Odpowiedz
@wellhellothere akurat w biedrze kupisz to i to. Od niedawna codziennie widzę budowę tego paskudnego, batonowego, gigantycznego kloca i po drugiej stronie ulicy kolejnego, sklonowanego biurowca. Dramat. Tu nie ma się z czego cieszyć, bo na starym dworcu też miałaś biedronkę.

Z resztą to nie jest dworzec, to galeria ze śladowymi ilościami dworca.
Taki dworzec homeopatyczny.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska:

pozwalają na budowanie takich rzeczy


No widzisz, polaczku . Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem moje komentarze, to pojąłbyś, że:
- ja w żaden sposób nie pozwoliłam na budowę czegoś takiego. Nie głosuję we Wrocławiu, a to władze wydają pozwolenia na takie rzeczy, o ile mi wiadomo. Pozwolili na to, pośrednio, mieszkańcy Wrocławia. JA w żaden sposób nie mogłam ani nie mogę sprzeciwić się budowaniu czegoś takiego, poza komentowaniem na jakże poważnym
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: bo napisałam, że się cieszę? To odsyłam do tego, co napisałam wyżej - ja ani nie mogłam wcześniej nic z tym zrobić, ani nie mogę teraz, więc mogę albo się "zbuntować" i nie korzystać z usług tej galerii (co zapewne tak bardzo jej zaszkodzi) oraz wypisywać swoje narzekania na forach internetowych (bo wiadomo, że to prowadzi do realnej zmiany), albo mieć krótszą drogę do spożywczaków, knajp i dobrego kina i
  • Odpowiedz
@mlulek: z góry i od (chyba) głównego wejścia (na zdjęciu górny lewy róg, nie widać bo zasłania fasada) wygląda lepiej niż w rzeczywistości, mam nadzieję że jakoś ten beton zamaskują
  • Odpowiedz
@mlulek: z tego co kiedyś czytałem to funkcja dworca została zmarginalizowana. Mała ilość stanowisk. Urzędasy chyba tego nie przemyślały zatwierdzając wymagania. O ile będą tam inne marki niż we wszystkich innych galeriach dookoła to może będzie miało to jakiś sens. Może w innych galeriach pozwalniaja się miejsca na mniej masowe gownomarki. Jeśli będzie IMAX to ja nie płaczę, ile można było na to czekać.
  • Odpowiedz
@skyrunner: aha - czyli kto zapłaci krocie, ten będzie mógł dostąpić zaszczytu przewożenia swoich pasażerów przez luksusową galerię handlowo-dworcową, natomiast cała reszta będzie gdzie? na tymczasowym? xDDD ja #!$%@?... Polska.
  • Odpowiedz
@mlulek: ktoś się na to zgodził, ktoś zainwestował worek pieniędzy. Widocznie nie mieli pomysłu, jak zagospodarować części dworca autobusowego, wygrał pomysł na którym najbardziej spodobał się włodarzą. Póki nie zostanie otwarta i zaprezentowana w pełnej okazałości(początkowe projekty b. często mijają się ze stanem końcowym) nie ma co gdybać. Fakt, że zaczyna być tłoczno w okolicach dworca, ale ja osobiście wole galerie, niż jak przypadku mojego 38 tys. miasta, 25 stacja benzynowa,
  • Odpowiedz