Wpis z mikrobloga

Mireczki, znacie tego handlarza z Rzeszowa? Sprawdziłem na szybko taki motocykl: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-1250-nowy-bandit-gt-2010-igla-16000-przebiegu-dl-1000-ID6yLdYX.html
Sprawdziłem przebieg w UK po tablicy rejestracyjnej i wyszło 16k mil. Cena jest kusząco niska, możliwe że przyjechał w całości? Ogólnie mają kilka dużych banditów...
#motocykle
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kusznier: w dupie z tym, dokładnie takie historie mnie przekonują że jednak wezmę nowe, bo ciągle gdzieś się zastanawiam, że może 1-2-3 letnie to przycebulę, ale nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@kabzior: po prostu trzeba kupować z chłodną głową i nie od handlarzy - ci zawsze cię przerobią ;)
A tu niby nie handlarz - bo koleś prywatnie miło i sympatycznie.
Ale pierwsza lampka powinna mi się zapalić jak powiedział słynne: "Panie zdecydowany klient z gotówką jedzie" czy coś w ten deseń....
Jak to mówią, człowiek uczy się całe życie ;)
A tak to kto wie - może bym nie miał
  • Odpowiedz
akurat na DL'a można złapać fajne promo w salonie (znajomy dostał komplet kufrów ALU i coś tam jeszcze w cenie)


@kusznier: Można, bo w maju wjeżdża nowa 650. Jeżeli jest to obecny model to cudów nie zdziałasz.
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: @HetmanPolnyKoronny: @liet: @kabzior:
to jeszcze sypnę jedną historią:
Sprzedawałem FJR1300 90000 przebiegu za 16k chyba. Napisałem na 2 strony o jego przeszłości historii wyjazdach i przygodach. Zrobiłem ładne foty itd...
Przyjechał koleś z przyczepą, obejrzał odpalił posłuchał i zabrał. Pytam go:
- Co dalej z nim? (widziałem, że
  • Odpowiedz
  • 0
@fotograf_warszawiak O ile jest to koleś który ma chyba 3 garaże z moto w Sędziszowie bądź Ropczycach to oglądałem u niego kiedyś kilka motocykli. Szukałem wtedy FZ6 S2. Wszystkie miały skrecone liczniki (mot uk). No i u części były ślady po klimacie UK. Motocykle ogółem wyglądały całkiem ok ale szpecem też nie jestem.
  • Odpowiedz
Koleś 24 godziny później wystawił go z przebiegiem 68k i ceną 18.5k. Opis i zdjęcia moje wrzucił... Nawet słowa nie zmienił.


@kusznier: #!$%@? :/
nie dość że ciężko kupić to jeszcze się człowiek musi martwić komu sprzedaje ;)
na szczęście jeśli się zdecyduję na nowe to na moje już jest kupiec
  • Odpowiedz