Wpis z mikrobloga

Jakie buty na #motocykle polecacie na początek? W marcu idę na jazdy na prawko, docelowo planuję na codzień jeżdżenie na jakimś większym skuterze po mieście (zależy mi na większej ładowności żeby wozić narzędzia i materiały do pracy) a weekendy chciałbym zacząć jeździć crossem.

Raczej chyba nie pogodzę tych dwóch zastosowań jedną parą co? :)
  • 31
  • Odpowiedz
@blant: Te handlowiec, ale nie wciskaj chłopakowi, że jak jest początkujący w błocie to mu się nic nie stanie. Stanie, stanie. Może szybciej niż doświadczonemu.
  • Odpowiedz
Owszem. Dodałbym jeszcze przynajmniej nakolanniki, a najlepiej ortezy, oraz buzzer.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mekki: To serio? Może jeszcze usztywniacz karku niech sobie kupi i ubierze się jak na profesjonalne zawody. Orteza to konieczność dla zawodowców ale dla amatorów (a chłopak nie będzie od razu zdobywać prawie pionowych podjazdów) to zbędny wydatek, w szczególności, że swoje kosztuje i ma swoje wady.

@Mirkomil: Zdefiniuj jak sobie wyobrażasz latanie na crossie. Jaki motocykl chcesz kupić? To jak z definicją enduro, w zależności kto o tym mówi, może to być: odcięcie w jeździe po polu, zdobywanie szczytów na żwirowniach, wyciąganie utopionego motocykla z błota we 4 albo sakwy i przejażdżki po szutrze.
Jak kupisz uniwersalny but turystyczny to po chwili nie będziesz
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Fly'e, kiedyś mierzyłem i powiem, że tragedia. Sprzedawca mówił, że but enduro będzie niewygodny. Kupiłem buty Forma Terrain i w porównaniu do Fly'a to czuje się w nich jak w kapciach, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. A różnica $ zasadniczo niewielka, w szczególności, że Fly'e nie mają opinii trwałych butów.

@Mekki: 2 nogi, też chcesz zdjęcie moich? xD
  • Odpowiedz
@Jojne: Tej wyżej jeden gość w białym kitlu musiał później zrobić brzydką bliznę. Nie dała się rozchodzić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Dlatego trzeba kupić 2 osobne buty i to już zostąło powiedziane :)
@gerard-kowalski Dokładnie! Lewy na skuter a prawy na crossa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz