Wpis z mikrobloga

#samsung #android #iphone #ios #appple
Telefon za 3 tysiaki powinien obsługiwać każdą grę na maksymalnych ustawieniach z płynnością, powinien nie #!$%@?ć aplikacji po uruchomieniu kilku innych, powinien robić najbardziej realne zdjęcia bo przecież do tego dążą wszyscy producenci aparatów, być poręcznym, wytrzymać pare upadków, mieć zabezpieczenie antykradzieżowe, być dobrym przynajmniej na 4 lata.
Jednak samsung wyszedł naprzeciw ważnym zaletom i wydał na rynek s7 edge
Jak zobaczyłem ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=vUdvoQyd_WI oraz ten https://www.youtube.com/watch?v=NPjb71yfWAk to zdziwiłem się. Nie dziwię się że dostałem 2 oferty zamiany 6s na s7 edge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki mały paradoks, fanboye androida , samsunga bluzgają na użytkowników apple za każdym #!$%@? razem mając produkt dobry ale mimo wszystko gorszy a zazwyczaj ich jedynym argumentem jest "przepłaciłeś" albo jesteś pedałem bo są zbyt głupi aby podać rzetelne argumenty. Od dzisiaj #!$%@? opinie o apple i śmieje się z samsunga i ich głupich użytkowników na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale żeby nie było że też jakoś faworyzuje apple. Problemem 6s jest krótka praca na baterii, pół problemem jest zamknięty soft, choć to może być wada i zaleta. Ja jednak traktuje jako wadę ale po jailbreaku nie ma żadnego problemu, jest mały problem z ładowarką gdy swojej nie weźmiesz.
Najbardziej w tym telefonie lubię wyświetlacz, jest bardzo wygodny(wkońcu nie muszę co chwile nadrywać ścięgien w palcach , barwy są bardzo naturalne). Po za tym jestem zdania że do oglądania filmów jest co najmniej jakiś 12 calowy tablet, miałem pare telefonów i na 5,5 calach nie da się oglądać filmów. W podróży ujdzie i no jest lepszy od tego mniejszego ale nie aż takim kosztem.
  • 15
Telefon za 3 tysiaki powinien obsługiwać każdą grę na maksymalnych ustawieniach z płynnością,


True

powinien nie #!$%@?ć aplikacji po uruchomieniu kilku innych,


True

powinien robić najbardziej realne zdjęcia bo przecież do tego dążą wszyscy producenci aparatów,


To zależy, chociaż ogólnie powinien mieć jak najlepsze zdjęcia

być poręcznym,


Co definiujesz za "poręczny"?

wytrzymać pare upadków,


Ciężko to zrobić przy tej miniaturyzacji

mieć zabezpieczenie antykradzieżowe,


Powiedzmy, zależy.

być dobrym przynajmniej na 4 lata.


Zależy
@fervi: ehh fervi fervi, po co potwierdasz to co napisałem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież wiadomo że to prawda a traktujesz to jakbym chciał jakiś kit wcisnąć. Tak spojrzałem na twój profil i zdecydowałem że zablokuję cię i poczekam na kogoś bardziej inteligentnego lub mądrego.
@Rreltih: Telefon może kosztować i 5k,10k,15k ale jak jest na androidzie to i tak wiadomo że spuchnie, prędzej czy później ale spuchnie. Wiadomo też że tylko androidowcy nie mogą tego zrozumieć. Jak kogoś stać na ios to kupi ios, a jak kogoś nie stać na ios to kupi androida, nawpierdziela sobie miliony widzetów i będzie wyśmiewał iosa że pedalski i brzydki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eta_Psc: chodziło mi raczej o to, że w większosci przypadków ludzie zachwalają jaki to zajebisty ekosystem apple jest, i pytanie czy jest sens kupować iphona mimo że z tego ekosystemu #!$%@? nie korzystam. Zastanawiam się co prawda nad kupnem 6s, aczkolwiek to już większy wydatek, bo 2,8k kosztuje około w wersji 32gb, czyli znośnej
@cadcadcad: To kup 6s i korzystaj dalej z tego czego korzystasz ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja kupiłem iphona, bo wiem że nie będzie puchnąć jak android, a nie dlatego że ma fajne aplikacje czy ekosystem. Jak korzystałem z gugla i msa tak nadal korzystam, te applowskie aplikacje jakoś średnio mi podchodzą
@fervi: POWINIEN miec zabezpieczenie antykradzieżowe, nie mow ze zależy ;)
iPhone po 4 latach od premiery nadal jest w pytke telefonem i wszystko zrobisz, każdy android po tym czasie leży. Pojęcie "otwarty soft" nie odnosi sie tylko do kodu źródłowego. Wyświetlacze sa na pewno jednymi z lepszych, bez sztucznych, podkoloryzowanych barw, na pewno moj w 6 bije OLEDa z lumii 930 która mam w szufladzie i sie czasem bawię