Wpis z mikrobloga

Motomirasy, misja z zakupem świec się udała, zlecialem cały Wrocław i nigdzie nic nie mieli, jedynie po dwie sztuki, na szczęście pod wską wszystko mieli (niestety tylko ngk) razem z przewodem paliwowym. Teraz taktyczne pytanie, moto nie chciało odpalić na starych świecach, ale jak wkręce nowe i nie zapali to coś się że świecami może stać? Po odpaleniu muszą się nagrzać i nie wiem czy przyczyna nie tkwi w zatkanym gaźniku. Trochę lipa jak świece #!$%@? na samym początku.
#motocykle #motoryzacja #mechanika #kiciochpyta
  • 22
@Patryk paliwo się przez zimę ostalo, teraz wlałem nowe i jutro dopiero świece wymienię. Przewód paliwowy był fest zmurszaly, możliwe że do gaźnika coś mogło naleciec i nie idzie na wszystkie cylindry.
@Felonious_Gru to jutro wale go do odciny jak odpali :D
@Felonious_Gru nie no na zimno mi nie dam, zawsze czekam aż wentylator zakręci z dwa razy.
@Patryk jak go katowalem i czyscilem świece dwa razy to tam długo męczyłem rozrusznik aż dwa razy aku zdechło, pod prostownik na noc i kręci jak nowy
@SuchyArbuz: jak wkręcisz nowe i też nie odpali to tylko znaczy że źle zdiagnozowales usterkę
Żadko padają 4na raz.
Paliwo też nie traci swoich właściwości po paru miesiącach
@K-301 przewód był nadtarty i dziurawy lekko, nie na tyle żeby ciekło ale jednak, Bene lalaem z bp 95 przed zimą i tak na tym stal prawie 5 msc, tam ogólnie paliwo jest do bani, stacja rzadko uczeszczana, świece były zajechane więc tak czy siak trzeba było je wymienić bo iskra rzadko co się pojawiała, a jak się pojawiała to ledwo co. Jak to nie zadziała to pozostaje tylko gaźnik, ale szczerze