Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne, aby była dziewczyna jeździła wszędzie z nowym fagasem w te same miejsca gdzie byliśmy razem?? Nie jesteśmy pół roku ze sobą Dosyć szybko związała się z nowym gościem. On z charakteru posłuszny pantoflarz (ale to nie powinno mieć znaczenia). No i wiadomo w erze fejsa człowiek się dowiaduje wiele rzeczy. Pierwsza ich wspólna wycieczka do Krakowa wydała mi się przypadkiem, że akurat to samo miejsce, gdzie my jechaliśmy razem po raz pierwszy. Ale potem jej urodziny spędzili dokładnie w tym samym hotelu, gdzie ja z nią spędziłem urodziny. A teraz w ferie jechała w góry identycznie jak my kiedyś. A najśmieszniejsze to, że wrzuca zdjęcia razem z nim z tych miejscach, które do złudzenia przypominają nasze zdjęcia w tych lokalizacjach. W tym momencie ciekawi mnie tylko jej logika, bo szczerze tego "jeszcze nie grali". O co jej chodzi, albo mu?? On próbuje mnie kopiować i zrobić lepsze wrażenie. Czy ona chce wymazać nasze wspomnienia z tych miejsc i zastąpić je nowymi czy to jeszcze inna taktyka?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wakacje #podroze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest szansa że robi to żeby cię #!$%@?ć, ale obstawiam raczej tak jak op dwa posty wyżej: po prostu ma zero inwencji, i jak to większośc lasek, woli siedzieć w komfort zonie i jeździć w miejsca gdzie już była bo wie czego się spodziewać xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A może, tak po prostu, na obecnym etapie jej życia nie ma dla niej żadnego znaczenia, czy była tam z Tobą, czy nie. Ot - miejsce się podobało, tak jak mogło się jej podobać miejsce, gdzie pojechała na wycieczkę klasową / pierwszą konferencję na uczelni / z wujkiem na ryby. Jeśli jest w szczęśliwym związku, to po co miałaby myśleć o Tobie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hm, ciekawe gdzie pojadą jak skończy się pula miejsc, które razem odwiedziliście. Może po prostu potrzebowała fagasa takiego jak ty, ale bardziej podporządkowanego? Choć teoria z "wymazaniem przez nadpisanie wspomnień" też jest ciekawa.
  • Odpowiedz
Czy to normalne, aby była dziewczyna jeździła wszędzie z nowym fagasem w te same miejsca gdzie byliśmy razem?? Nie jesteśmy pół roku ze sobą


@AnonimoweMirkoWyznania: Czy to normalne, żebyś po 6 miesiącach po rozłące rozmyślał o byłej, z kim jest i dokąd chodzi?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem to samo, moja była dziewczyna latem pojechała z nowym facetem nad może (tak jak my kiedyś), myślałem najpierw że to przypadek, że to nic złego - przecież każdy latem jeździ nad może, ale zimą pojechali na narty! NA NARTY - ZIMĄ! CZAISZ?! tak jak kiedyś ze mną!!!!111oneone

i wiesz co się okazało ?

  • Odpowiedz