Wpis z mikrobloga

@reefer_madness:
Ta, na pewno xD

W ogóle czy jakikolwiek zwolennik płaskiej ziemi ma teleskop? Bo wbrew temu co wszyscy płaskoziemcy p------ą to nie jest jakaś "wiara na słowo" - wszystko można sprawdzić samemu.
Na przykład skąd wiadomo że Słońce jest oddalone od Ziemi o 150 milionów kilometrów, a nie 50 kilometrów (wartość którą płaskoziemcy forsują żeby zdyskredytować eksperyment z różnymi długościami cienia na różnych szerokościach geograficznych)?
Otóż jest coś takiego jak paralaksa - obiekty w oddali przesuwają się wolniej niż te które są bliżej. Przy przejściu jakieś planety wewnętrznej (Merkury albo Wenus) dla obserwatorów na tym samym południku ale różnych szerokościach geograficznych będzie on inaczej wyglądał. Wystarczy tylko żeby dwóch typów zgrało się w czasie podczas zjawiska i voila - można obliczyć przybliżoną odległość i wyniki niszczą te
o.....y - @reefer_madness: 
Ta, na pewno xD

W ogóle czy jakikolwiek zwolennik pła...

źródło: comment_5fZUvxvkngH0Fb0xbDM8Svo3ZzOtUDZP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reefer_madness:
K---a, opisuję jak przeprowadzić eksperyment który obala te pierdoły, a ty wrzucasz w odpowiedzi filmik jakiegoś typa filmującego c--j wie co jakimś ziemniakiem i do tego bez statywu, bo trzepie nim na wszystkie strony. Nie ma to jak poważna dyskusja xD
  • Odpowiedz
proszę mnie nie wołać, macie swoją opinię - ja swoją. ostatecznie nie podniecajcie się za bardzo, że jesteście mondżejsi, a ja mam zdrowom curke. zawołam was za kilka lat i wtedy porozmawiamy
  • Odpowiedz