Wpis z mikrobloga

@robin_caraway: ja ostatnio przyfarciłem 3 vapki z evee, także całkiem całkiem. Wczoraj znów oprócz ich pobiegłem po 100% bo na mapie znalazłem i od razu trik z nazwą poleciał xd
  • Odpowiedz
@robin_caraway: szczęściarz... u mnie 6 vapków, 13 jolt i 13 flarków... z czego jeden vapek 46cp złapany na dziko xd mogło być wszystkich sporo więcej, bo ponad 500 candy jest, ale teraz ewoluuję tylko >27lvl, >90%iv
  • Odpowiedz
@robin_caraway 15 vapków, 11 jolteon, 11 flareon. Raczej wszystkie ewolucje robię z myślą o vapkach ale wychodzi jak wychodzi. Eevee złapanych 416, candy jeszcze 575. Miałem 2x 100% eevee ale jeden flareon i jeden jolteon z dischargem. Mam kilka jeszcze dobrych eevee, na nową generację czekają.
  • Odpowiedz
eevee 964 seen / 902 caught


@Dryblas: u mnie 459/437, myślałem że dużo gorzej. nie przyfarciło Ci z tymi flareonami, ja już nie pamiętam kiedy go użyłem

@Gambitus: jolteon też jest przydatny, osobiście do walki przeciw gyaradosowi wolę takiego z thunderboltem lub discharge niż z thunderem

@kjerwa: nie tylko u Ciebie :D najlepsze eevee >90% zmieniały się we flareony, najlepszy vapek ma 82%
  • Odpowiedz
@robin_caraway: no z moich pięciu trafionych vapków cztery są >85%, więc źle nie jest. ale ten byłby pierwszy z tak dużym cp na wejściu, bo pozostałe były przez dobre kilka miesięcy karmione wraz ze wzrostem lvla
  • Odpowiedz
@delirqa: ja zrobię tylko do pokedexu. z tak niskim cp, mimo dobrego iv nie robię, bo szkoda mi cukierków i pyłu. dla mnie musi być min. 60%CP (eevee ma chyba >900CP) by brać pod uwagę do ewolucji. wiele moich vapków/jolteonów ma 50-60% iv
  • Odpowiedz