Wpis z mikrobloga

Jakie najlepsze biografie piłkarskie polecacie? Czytałem na razie tylko "Ja, Ibra" i bardzo mi się podobała. Teraz każdy bardziej znany piłkarz ma 13 różnych biografii i większość jest beznadziejna więc ciężko coś wybrać. Słyszałem że Fergusona jest dobra
#ksiazki #pilkanozna #kiciochpyta #biografie
  • 9
  • Odpowiedz
@Estilio: Iniesta "Artysta futbolu". Momentami okrutnie ckliwa, Andreas snuje się i płacze, a wszyscy się nad nim użalają... Ale da się z niej wyciągnąć trochę przyzwoitej treści.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Prince_Prospero
@Grzmihui wolę bardziej znanych piłkarzy z zachodnich lig. Nie znam się zupełnie na polskiej lidze ale sprawdzę te książki ;-)
@Inboxie no właśnie dużo biografii jest w tym stylu. Wolałbym takie bardziej szczere i bez pitolenia się, a nie takie w stylu że było mi ciężko a życie smutne
  • Odpowiedz
wolę bardziej znanych piłkarzy z zachodnich lig.


@Estilio: W takim razie ciężko będzie Ci o coś sensownego, bo takie książki najczęściej są mocno pijarowe i po prostu nudne.

Czytałem "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" Paula Mersona - różne pijackie historyjki i jego droga do kariery i wydarzenia po niej. Możesz zerknąć, bo na rynku zachodnich autobiografii czymś tam się wyróżnia, aczkolwiek dla mnie szału nie było.

Możesz jeszcze sobie przeczytać "Niepokorny"
  • Odpowiedz