Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Wychwalany aha. No ja Niewiem jak to wygląda. Ale wysyłam paczki 100-500 gram i gabarytowo jak gruba książka. I taką przesyłka kosztuje mnie 10 zł na poczcie. I szukam czegoś taniej. Paczkomaty odpadają bo wiele osób mieszka na wsi i nie kumają
via Android
  • 0
@Wychwalany mała różnica. A mi by tak 6 zł pasowało. :) Można wysłać poleconym do 350 gram za 5.20 Ale tam wysokość paczki to 2 cm. Niewiem dlaczego niby to ma się mieścić w skrzynce ale przecież to polecony więc w skrzynce nie ma prawa wylądować....
@ziobro2: Imho nie ma szans na cenę około 6zł za kuriera. Może gdybyś dopadł kogoś z naprawdę dużym ruchem, typu kilka tysięcy paczek dziennie, to taka osoba mogłaby się zbliżyć cenowo do takich stawek. Ale po pierwsze wątpię, po drugie wątpię czy byłaby zainteresowana wpuszczaniem do swojego systemu jakichś randomowych paczek.
via Android
  • 0
@u-cichego
@kubako
@KaznodziejaNowejEry wyobrazcie sobie że na mojej osiedlowej poczcie "pan szef " zdecydował że będzie mi paczki wysyłać za 8 zł. A normalnie są za 11 jakos. Powiedział że coś wymyśli. XD ogólnie mam doświadczenie i na 10 innych pocztach zawsze im coś nie pasowało ogólnie mendy. A tu koleś na luzie .