Wpis z mikrobloga

#wroclaw #smog #ekologia
Jak mnie wkurzają ludzie typu "Hurr durr smog był zawsze gdzie byliście wielcy ekolodzy jak w sylwestra 71 z powietrza można było węgiel wydobywać hurr durr"
Wyobraźcie sobie żonę zdradzającą męża przez trzy lata, w końcu przyłapuje ją w akcji a ona do niego:
- hurr durr przecież nic się nie stało ja tak od trzech lat a ty nic wcześniej nie mówiłeś
- ale nie byłem świadomy!
- no i co z tego? hurr durr
Jak dla mnie analogiczna sytuacja
  • 67
@stan-tookie-1: To, że chcą oszczędzać nie znaczy, że umrą z głodu jak tego nie zrobią, tak można i kradzież usprawiedliwiać.
A co do "pięknych artykułów"- serio twierdzisz, że to czy jest na coś przyzwolenie społeczne czy nie, nie ma znaczenia?
Bo to jednak dosyc oczywiste. A nie widzę powodu dla którego palenie śmieciem miałoby być wyjatkiem.
@amator_kwasnych_zelek: nie widzę możliwości żeby ktoś kto ogrzewał węglem zamiast elektrycznie , zmienił to pomimo dotkliwego braku pieniędzy nakłoniony presją mediów/społeczeństwa. Ludzie nie są biedni na przekór opinii publicznej tylko po prostu.
Do ludzi bogatszych moze to dotrze, ale oni pewnie już od dawna wyszli z grupy najbardziej szkodzącej w tym temacie
@horsehead @kidzior: Zapomniałeś o fakcie że o smogu jest wiadomo od dawna, tylko teraz stał się on nośnym tematem medialnym. Mąż o zdradzie nie wiedział, bo gdyby wiedział to działałby od początku, więc gdzie tu analogia?
Najgorsze jest to, że ponad 1320 plusujących nie dostrzegła tak oczywistego błędu logicznego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jamtojest: A przestań #!$%@?ć. Nie smog jest lewacki tylko ta histeria. Nawet ASZ:dziennik robił se jaja z tego – a o prawackość jakoś trudno ich posądzić.

Podnoszenie problemu słuszne, ale to kiedy to jest robione i w jaki sposób to koniunkturalizm. Więc trudno się dziwić że ludzie mają tego dosyć.

I nie, nie uważam że problemu smogu nie ma, ten problem jest od lat ale nagle wszyscy się obsrali a ta