Wpis z mikrobloga

  • 1556
#wroclaw #smog #ekologia
Jak mnie wkurzają ludzie typu "Hurr durr smog był zawsze gdzie byliście wielcy ekolodzy jak w sylwestra 71 z powietrza można było węgiel wydobywać hurr durr"
Wyobraźcie sobie żonę zdradzającą męża przez trzy lata, w końcu przyłapuje ją w akcji a ona do niego:
- hurr durr przecież nic się nie stało ja tak od trzech lat a ty nic wcześniej nie mówiłeś
- ale nie byłem świadomy!
- no i co z tego? hurr durr
Jak dla mnie analogiczna sytuacja
  • 67
  • Odpowiedz
@horsehead: A najlepsze jest to, że temat jakości powietrza od co najmniej 2-3 lat jest medialny i dużo się o tym mówi każdej zimy, a są ludzie którzy wyskakują z tekstem że się dopiero co obudziliśmy.
  • Odpowiedz
  • 18
@stan-tookie-1 nie no lepiej siedzieć cicho i się nie wychylać a jak coś jest nie tak to nie wolno mówić bo wszyscy mówią że jest #!$%@? a wcześniej nie mówili jak było #!$%@?.
To jest taka defenestracja logiki że nie wiem, może wy ludzie macie mieszkania z dala od miast i nie musicie się tak dusić, ale ja jak i pewnie inni wolimy oddychać xD
  • Odpowiedz
@horsehead: I te wymysłu darmowej komunikacji dla kierowców. Qźwa powinna być dla wszystkich a nie dla nich, bo to niby oni generują ten smog a nie Ci co normalnie kupują bilety!
  • Odpowiedz
  • 8
@WuDwaKa Akurat z komunikacją to jest średni pomysł, samorządy udają że coś robią a wpływ samochodów duży nie jest.
Największą bekę mam z doniesień typu "dziś straż miejska przeprowadziła 21 kontroli w mieszkaniach i wystawiła 4 mandaty po 500 pln" smog tak bardzo #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Mustafar69 Janusze tak, fabryki pewnie też.
Jak seba jest biedny to może pod blokiem jumać telefony i spuszczać lekki #!$%@?, bo nie ma co do garnka włożyć?
Śmiem twierdzić, że taki janusz jest jeszcze od seby gorszy, bo większej ilości osób zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@horsehead: mówić tak, ale nie robić krótkotrwałej paniki bo to nic nie da. Moda przeminie a problem pozostanie. Można samemu dołożyć cegiełkę, zacząć poruszać się po mieście np. rowerem, cokolwiek co przyczyni się do poprawy sytuacji
  • Odpowiedz
  • 6
@horsehead za rok, dwa pewnie tylko jakaś garstka ludzi będzie sledzila te pomiary tak jak wcześniej. Zwykła moda bo temat medialny, minie tak jak pokemongo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mustafar69 Z całą pewnością nie jestem encyklopedią wiedzy na temat i z całą pewnością każda fabryka mimo filtrów i kontroli nie robi w wała jak nadarzy się okazja.
  • Odpowiedz