Wpis z mikrobloga

Cześć,

Czwarty odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji z użyciem języka C# i platformy .NET Core został właśnie opublikowany - we wpisie na blogu znajdziecie trochę teorii, odnośników oraz informacje odnośnie tego, co się pojawi w odcinku nr 3. Wszystkie materiały są dostępne do pobrania tutaj.

Na start oczywiście Q&A, a następnie omawiamy delegaty, wyrażenia lambda oraz zdarzenia (events). Dodatkowo, na sam koniec luźne rozmowy na tematy okołobranżowe - odpowiem na pytanie dlaczego warto wziąć udział w konkursie "Daj Się Poznać".

Aby nie przegapić kolejnego odcinka, po prostu obserwuj tag #akademiaspetza oraz zapisz się do newslettera.
Najlepiej oglądać w wersji 4K.

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz
spetz - Cześć,

Czwarty odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji z użyciem...
  • 40
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nadąża, jak się mówi o czymś nowym to rzadko jest to od razu oczywiste :).
@nehvaleem: odpisywałem na to pytanie już dziesiątki razy, odpowiedź znajdziesz w poprzednich wpisach oraz częściowo tutaj (na dole).
@WypadlemZKajaka: ojejku, i co teras?!
@shusty: zapraszam do odcinka pilotażowego oraz pierwszego wpisu na wykopie dotyczącym tego kursu. Ale odpowiem Ci krótko - bo chcę i mogę, a większość kursów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) SQL akurat nie jest aż tak skomplikowany, wystarczy, że wpiszesz SQL tutorial na google to znajdziesz sporo dobrych kursów z podstawami, trzeba sobie podpiąć bazę i się bawić kwerendami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mortal84 spoko :). A poza tym masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie treści, czy klasyczne szukanie dziury w całym (nie czepiam się, bo pewnie masz rację, tylko pytam z ciekawości).
  • Odpowiedz
@spetz: A czy jesteś w stanie polecić jakiś dobry kurs full-stack? Kiedyś korzystałem z pluralsight ale tam wiele tematów jest po łebkach poruszana imo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@h00jraq: niestety nie siedzę już zbytnio w temacie, głównie korzystałem z pluralsight i akurat znalazłem tam masę wartościowych rzeczy ale to może zależy od danej technologii.
  • Odpowiedz
@spetz: Sporą masz wiedzę ;) Wyglądasz młodo, a już tyle projektów masz za sobą. Z którego jesteś rocznika? Dodatkowo planujesz/pracujesz już nad jakiś nowym projektem?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WhirPool: rocznik 90. Aktualnie pracujemy nad 1 projektem wewnętrznym (firmowym ale dostępnym jako open source), po godzinach rozwijam jeszcze 2 projekty główne i mam ze 2 mniejsze :).
  • Odpowiedz
Taka mała uwaga, żeby na filmie pokazywać pojedynczy ekran ( tam gdzie piszesz kod ). Wówczas można by było oglądać w 720p (teraz to musi być 1080p, żeby było widać kod, a najlepiej jakby był czytelny w 480p), a tak przez większość czasu widzimy dwa ekrany gdzie na drugim mało co się dzieje, a można go po prostu przełączać w odpowiednim czasie.
  • Odpowiedz