Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: jakbyś nie zauważył DS to dużo młodsza gra i trudniejsza w #!$%@? - dlatego jest dużo mniejsza baza fanów na mirko, bo po prostu mało kto w nią gra, ale nie oznacza to że jest to gra gorsza
@Jurigag: #!$%@? na to kładę czy jest młodsza czy nie. XD Gimbusów jest więcej niż nas, starych graczy więc powinni się siłą rzeczy bardziej jarać. A napisałeś, że Gothic się nie umywa, na co ci mówię, że #!$%@?, bo Gothic jest pamiętany do teraz za to że miał zajebisty całokształt. A nie tylko #!$%@?ł gracza, bo wyskoczył szkielet zza ściany i go wtrącił do przepaści.
Poza tym jak można porównywać Gothica
@Hatespinner: widzę że sentyment się ciebie trzyma, sam lubię gothica i co roku do niego wracam, ale nie jestem takim fanatykiem, z 20 gier rpg które wyszło po jego premierze są zwyczajnie lepsze, a wśród nich jest każda część dark soulsów, nie chce mi się kłócić, leci czarnolisto bo widać że jesteś typowym fanboyem goticzka który uznaje tą grę za idealną, cudowną i najlepszą, a w ogóle nie patrzy obiektywnie
@Jurigag: Jestem fanboyem Gothica, ale nie wykłócam się jak ktoś mi powie, że bardziej mu się podoba coś innego.
Ale czym innym jest #!$%@? kłamanie w żywe oczy, że Gothic się nie umywa do DS. XD

W ogóle to przypomniałem sobie, że ludzie mówią, że DS to jest trudna gra, jak przecież tam jest do pokonania tylko komputer. Co jest #!$%@? trudnego w walce z komputerem? To, że musisz wczytywać pierdyliard
to nie była jakoś specjalnie trudna gra


@Grzesiek4:
Zależy jaki styl gry masz. Jakby się uprzeć na 100% maga to całą kasę ładuje się w mikstury many i punkty nauki w manę, a że trudno się wymadafakieryzować w ten sposób to przez sporą część gry jest się jednostrzałowcem zbierającym ogniste roślinki i kasę na mikstury, których zresztą potrafi zabraknąć jak się źle rozdział rozplanuje. Potem wystarczą dobre czary przywołania i gra
@Hatespinner: mimo że mam sentyment do Gothica to uważam że jest to mocno niedopracowana gra i Twoje argumenty na temat DS'a są tak słabe że aż boli. Nie wiem czy to głupota czy czysta ignorancja. DS trzeba pochwalić za to że jest uczciwie trudny gdzie w porównaniu do Gothica który jest cholernie nieuczciwy, bo nie wspomnę ile razy zdechłem przez to że detekcja kolizji nie wykryła iż prosto w ryj rzuciłem
@Gelevera: Ale co ty porównuje aż xD Jakieś technikalia, gdzie Gothic był #!$%@? za słabe sterowanie 10 lat temu. Ameryki nie odkryłeś. Trudność w Górnicy też nie ma żadnego znaczenia.
Ale to, że #!$%@? w DS NIE DA SIĘ ZEJŚĆ DO LASU to są słabe argumenty. XD Są to nie jest nawet RPG, tylko taki kijowaty slasher a'la DMC.
@Hatespinner: DS i slasher a to dobre, Ty chyba masz serio jakieś problemy z głową. DS jest action rpg tak samo Gothic nim jest. Na siłę próbujesz udowodnić jaki to DS jest gniotem wychwalając ślepo Gothica. Z takimi ludźmi nie warto dyskutować, bo na siłę dają idiotyczne argumenty od których głowa boli.