Wpis z mikrobloga

Kończy mi się umowa z Plusem (mixPlus) i szczerze mówiąc nie chce przedłużać umowy z nimi. Za neta koszą jak za zboże
Dlatego pytanie do Was. interesuje mnie coś na kartę/prepaid dużo neta, smsy jakieś tam mogą też być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #tmobile #siecikomorkowe #play #plus #virginmobile #internet #orange #tmobile

Jaka sieć

  • T-Mobile 6.6% (4)
  • Virgin Mobile 29.5% (18)
  • Red Bull Mobile 3.3% (2)
  • Play 31.1% (19)
  • Plus 4.9% (3)
  • Orange 6.6% (4)
  • Nju Mobile 4.9% (3)
  • Mobile Vikings 13.1% (8)

Oddanych głosów: 61

  • 17
@pijmleko: Jeśli net to tylko albo Virgin, albo Vikings, ten drugi przy poleceniach niby lepszy, ale z rok mam virgin i jest bardzo spoko. Play to tylko jak chcesz abo bo najmniejsze zło
@pijmleko: polecam virgin. Płace 19 zł + 5zl za większa ilość internetu co razem daje mi około 8GB. Do tego 100 minut do innych sieci i darmowe smsy do wszystkich. Do play i virgin wszystko darmowe
@Clear: No jak to nie.. MV daje Ci najwięcej 25GB.. żadna inna sieć na dzień dobry tyle nie oferuje. Nju daje 30GB ale musisz bodaj mieć rok albo dłużej numer bo co pół roku zwiększa, jak zaczniejsz od 10GB czyli maks opcji.

O cenach nie rozmawialiśmy tylko o wielkości pakietu.

Poza tym to co podałeś dla orange dotyczy tylko osób przenoszących numer i też trzeba się bawić w aktywacje wielu pakietów,
@r5678 no to jak o cenach nie rozmawiamy:
Orange 50.5 GB za 55 zł miesięcznie (doladowanie 100 zł na 4 miesiące z bonusem 50 GB, pakiet 8 GB i no limit za 28zl oraz pakiet 30 GB za 30 zł. A z każdym miesiącem 1 GB wiecej

W cenie oferty Viking (a dokładniej 3 zł mniej), mamy 30.5 GB (doładowanie 100 zł na 4 miesiące, pakiet za 28 zł i pakiet 10
Nie chce nic mówić, ale w Plusie (Plush) za 29 zlotych mam nielimitowane minuty do komórkowych i smsy i 10gb neta. Co prawda za połączenia stacjonarne i MMS trzeba płacić, ale mam za to 10GB internetu. Jak masz stara taryfę to faktycznie 1GB kosztował 10 złotych, ale te czasy dawno minęły, nawet w Plusie.
@pijmleko: Nigdy się nei przedłuża umów tylko składa wypowiedzenie na miesiąc kalendarzowy wcześniej przed rozwiązaniem by ludzie z działu utrzymania dobijali się do ciebie i dali o połowe lepsze warunki :)