Wpis z mikrobloga

Mirunie, znacie jakieś ciekawe kanały ja jutubie o tematyce kryminalnej?
Zakochałam się w serii "Kryminalnie" na kanale stanowo.com i szukam czegoś w tym stylu, czyli typowo przegadane. Najlepiej w języku polskim, chociaż jeżeli znacie coś faktycznie dobrego, to inglisz też wchodzi w grę. U Jaśmin już wszystko widziałam :D i cierpię na niedosyt, który muszę sobie czymś zapchać w przerwach między nowymi odcinkami.

Przy okazji, jeśli ktoś lubi słuchać o morderstwach czy niewyjaśnionych sprawach to polecam Jaśmin, świetnie opowiada, czysta treść, do tego bardzo rzetelnie się przygotowuje: https://www.youtube.com/watch?v=1QMvM9MiZzM&list=PLUOkk307eO9AfzYiHNr0t7nlqpzdAiiTk

#kryminalistyka #youtube #mordercy #niewyjasnione #kiciochpyta
n.....a - Mirunie, znacie jakieś ciekawe kanały ja jutubie o tematyce kryminalnej?
Z...

źródło: comment_gTZClbWTPimvyjt9zTOnQvbpmqg9IDw2.jpg

Pobierz
  • 11
@nama: Jest sporo filmów dokumentalnych o seryjnych mordercach, zarówno o światowych klasykach jak i o polskich przypadkach, ale konkretnych kanałów nie potrafię wyróżnić. Jak lubisz takie rzeczy to podobne cechy emocjonalne mają filmy i słuchowiska Wołoszańskiego.
@push3k-pro: wiem, aczkolwiek bardziej mi chodziło o coś, co prowadzi jedna osoba i opowiada, niż typowe dokumenty, gdzie powplatane są wypowiedzi innych osób, zmuszające do rzucenia okiem na ekran telefonu (żeby zobaczyć podpis, kto mówi). Forma ze stanowo.com to jest dokładnie to co mi odpowiada.