Wpis z mikrobloga

@blooqkazoo: Jeździłem MT07 - bardzo fajny wynalazek, a i statystyki sprzedaży w PL potwierdzają, że bardzo popularny obecnie.

Tyle tylko, że ciężko go do litra porównywać. MT07 ma 75KM, litry powyżej 100KM. Więc trochę nie ten teges do porównania :)
@kot-z-cheshire jeździłem Mt 09 i jak dla mnie szatan. Autentycznie balem się tego motocykla. Miałem też przyjemność testować nowe SV650 i tam czulem się jak w "domu". Nie to że źle ale dla mnie to jest taki nowocześniejszy GS500. Niestety nie miałem okazji pojeździć na Mt 07. Zastanawiam się czy Mt 07 przy moim wzroście (188 cm) nie będzie za mały no i czy moc i moment który oferuje Mt 07 zadowoli
@blooqkazoo: Też miałem okazje przejechać kilkanaście kilometrów na MT09 i rzeczywiście może to być narowisty motocykl dla mniej doświadczonych osób. Może dać dużo frajdy ale też więcej wymaga.

Przy Twoim wzroście MT07 może być mały. Ja jestem niższy niż Ty i dla mnie MT07 nie jest wygodny - czułem się na nim jak na rowerku, ale to może też dlatego że na codzień jeżdzę dużym moto w typie adventure.

Przejdź się
@fotograf_warszawiak GSR600 również jest zacny. A jakie przebiegi wytrzymuje ten silnik żeby nie robić generalnego remontu. GSem robiłem po 1400-1500 km miesięcznie. Druga sprawa jak monitoruje ogłoszenia to wszystkie Hornety, FZ6n S2 i GSRy maja po 20-30k przebiegu, przypadek?