Wpis z mikrobloga

#megane #renault #mechanikasamochodowa #samochody

Na 90% zablokował mi się immobiliser w Megane 1 ph II, 99 rok. Czytałem sposoby że można odblokować to po przekalkulowaniu seryjnego numeru kluczyka i czegoś tam z VIN. Problem w tym, że programy które znajduję są pod windowsa XP ;/

Jest ktoś w stanie pomóc przy tym problemie? #!$%@? immo u mechanika 150, ale nie chcę go #!$%@?ć, tylko go odblokować.

Dodam #koszalin bo może ktoś zna dobrego mechanika, który to zrobi na miejscu (wyżej za 150 z wysyłką i czekaniem ;/)
  • 9
@wzr1one tak, czesto im tak sie dzieje w zime. mozna bylo jeszcze chyba clipem przestawic jakos immo w opcjach bo to wlasnie z tym jest problem ze zmienia sie samo na drugi typ czy wariant ale zazwyczaj pomaga to na chwile i problem czesto wraca dlatego najlepiej wywalic immo i problem z glowy.
@wzr1one: poszukaj czy gdzieś poprzedni właściciel nie zanotował 4-cyfrowego numeru (może w instrukcji). Jak masz ten numer to sie go odblokowuje przyciskiem do centralnego zamka. Instrukcja napewno jest na którymś forum reno. (W skrócie przytrzymujesz przycisk centralnego tylko migniec diody ile ma pierwsz cyfra, później kolejna aż do całkowitego odblokowania)