Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z córką, ma 4 lata i jest bulimiczką. Zmusza się do wymiotów po każdym posiłku. Je chętnie, mimo że kiedyś była niejadkiem, a potem to zwraca. Grożenie że nic nie dostanie i nic jej nie kupie nic nie daje. Nie wiem skąd to u niej się wzięło, nie jest gruba i nawet nie ma do tego predyspozycji bo nikt w rodzinie gruby nie jest. W ogóle nie mam pojęcia skąd ona wie, że można jeść i wymiotować i to sposób na "chudnięcie" bo ja tego nie robie, tv też nic takiego nie leciało i jestem załamana. W przedszkolu by podłapała? Kilka miesięcy temu urodziłam syna i to jej wymiotowanie pokrywa się mniej więcej z chwilą jak została siostrą. Nie wiem czy to próba zwrócenia uwagi? Jestem bezradna. Nie wiem co robić, czym grozić, bo rozmowa nie pomaga. #medycyna #dzieci #pytanie #feels #bulimia #pytaniedoeksperta #rodzicielstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania może podpatrzyla jak młodszy brat ulewa po karmieniu. Najpierw do pediatry idźcie sprawdzić czy to nie refluks a potem do psychiatry dziecięcego. Tymczasowo może spróbuj ją karmić czymś w rodzaju mleka modyfikowanego dla juniorów co dostarczy jej witamin jak najwięcej a po jedzeniu zajmij ją zabawą, wspólnym śpiewaniem czy tańcem, spędź z nią czas, po pół godzinie pewnie trudniej będzie jej zwymiotować. Dowiedz się czy w przedszkolu też wymiotuje (dzieci jedzą
@zima65: Moja chrześniaczka ma tej sam problem, wiek podoby. To, że o czymś nie słyszałaś i nie umiesz sobie wyobrazić nie oznacza, że nie ma miejsca.
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja kuzynka chodzi z małą do psychologa dziecięcego, dziecko podpatrzyło to w przedszkolu u koleżanki której matka ją tego uczyła aby nie mieć "grubej córki". Jeżeli Twoje dziecko nie podpatrzyło tego w domu, to warto sprawdzić przedszkole, może inni rodzice też zauważyli ten