Wpis z mikrobloga

Poszukujemy do pracy osobę która zajmie sie p--------i typu ewidencja dokumentów, pomoc przy analize danych, przygotowanie prezentacji itp. Oczywiście na początek.

Czy 2.5k netto za taka prace dla osoby bez doswiadczenia która obronila w tym roku inżyniera na słabym kierunku i słabej uczelni to mało ? Kurde możliwość zdobycia konkretnego doświadczenia po czasie bo staramy sie zarzymywac takie osoby i po pol roku spokojnie wyższe zarobki a tacy ludzie tydzień po rozmowie kwalifikacyjnej mówią ze jednak nie.

A w CV wpisane sprzedawca w jakiejś sieciowce ubraniowej czy MC. ..

#pracbaza #praca no i #studbaza bo to głównie swiezaki nie wiedzace co chcą robić w życiu na tym etapie.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niezawodny: Ja zaczynałem od skanowania dokumentów i innej nudnej papierologii w urzędzie miasta (bardziej jako taki chłopak na posyłki byłem) potem wpadł kurs na kat. D (dofinansowanie z PUP i UE) i przez jakiś czas jeździłem jako kierowca w komunikacji miejskiej, potem załapałem się do biura w swoim przedsiębiorstwie komunikacyjnym, a potem rzuciłem to w cholerę i przeszedłem do innej firmy. Na pensję nie narzekam, jak na swoje wykształcenie i
  • Odpowiedz
@niezawodny tzn tak, slyszalam ze niektorzy lacza kwestie dyplomu z systenatycznoscia, z umiejetnoscia konczenia spraw itp wiec pod tym wzgledem rozumiem, ale nie przykladalabym do tego takiej wagi, skoro nie ma zwiazku wiedza z wyksztalcenia z potrzebami stanowiska. Tak czy inaczej - pierwsza praca, dla 22 czy ilu-tam-latka to nie jest zla. Ani stawka, ani zajecie. Teraz dzieciaki nie wiedza czego chca, jakie sa realia i jak wyglada rynek. Studiowalam ze
  • Odpowiedz
@niezawodny: Weź pod uwage to że kandydat może mięć ofertę za podobne pieniądze ale w innej firmie o bardziej pasującym mu profilu. Do was przyszedł tylko zbadać teren. Albo może ma zaklepana robotę zagranicą i też przyszedł tylko zobaczyć ile by w PL dostal itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pipot oczywiście, biorę wszytsko pod uwagę ale to trzecia osoba od poczatku stycznia, a wiem ze w innych firmach w promieniu 100km dostaną duuzo gorsze warunki na tym etapie i z ich doswiadczeniem
  • Odpowiedz
oczywiście, biorę wszytsko pod uwagę ale to trzecia osoba od poczatku stycznia, a wiem ze w innych firmach w promieniu 100km dostaną duuzo gorsze warunki na tym etapie i z ich doswiadczeniem


@niezawodny: Jakiś powód ich rezygnacji był. Jeżeli to trzy osoby to jeszcze można powiedzieć ze mieli pewnie jakies swoje indywidualne powody. Ale jak firma szuka pracownika kilka miesięcy i każdy potencjalny kandydat odmawia to jednak coś jest na
  • Odpowiedz