Wpis z mikrobloga

Chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami a zarazem oceną filmu "Nowy Początek" .

Po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że jak nie lubie filmów takich typowo "psychologicznych" tak ten mi się #!$%@? spodobał . Chociaz dopiero po upływie 70% filmu zajarzyłem o co chodzi z jednym motywem . Dodatkowo chciałbym stwierdzić, że "brak" akcji jest na plus w tym filmie. Nie chodzi tutaj o typową "#!$%@?" z obcymi... Tylko rozmowa, "zrozumienie,wyjasnienie" w jednym. Ogólnie stwierdzam, że film warty obejrzenia. Moja ocena 8/10. Polecam i pozdrawiam cieplutko fragserv ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#filmy #psychologiczne #chybapsychologiczne #obcy #kosmici #ocena
fragserv - Chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami a zarazem oceną filmu "Nowy ...

źródło: comment_vIF6ygdalLI7f8JkRvmWFtClD3TppneY.jpg

Pobierz
  • 13
@fragserv smuteczek. No ale tu właśnie tkwi piękno podejmowania decyzji, a może i ciężar. Decyzja na dziecko i pogodzenie się ze stratą a z drugiej strony pozbawienie się najpiękniejszych chwil w życiu i niepowtarzalnej więzi matka- dziecko. Albo czy na pewno decyzja należała do niej, czy w ogóle my mamy wpływ na przyszłość.
@Wredna_pomarancza: Powiem Ci szczerze, że jeżeli chodzi o film to tak sobie teraz pomyślałem (tak zdarza mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) )... To w sumie masz racje pisząc : " czy w ogóle my mamy wpływ na przyszłość ". Sądzę, że mamy (filmowi bohaterowie mają). Wychodze z tego założenia, ponieważ zwróćmy uwagę na to, że wizje w pewnym sensie były nie jasne :D. Może gdy podejmie
@fragserv nam i bohaterce może się zdawać że te decyzje są świadome. Ja uważam, że nasza wolność jest pozorna. Co prawda nikt nie stoi nad nami z batem, ale wpływ na nas ma tak wiele czynników, emocje, wychowanie, przeczytane i usłyszane rzeczy. Możemy analizować, a i tak nie jesteśmy w stanie przewidzieć efektu, czyli przyszłości. Nasza bohaterka niby ma ten komfort, choć ja bym nazwała to przekleństwem. :P
@Wredna_pomarancza: Jeżeli patrząc pod względem "przekleństwa" i nie nawiązywać do filmu. To tez bym nie wsiadł za kierownice auta, jak bym wiedział, że się rozczaskam jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednakże biorąc pod uwage "mylne" owe przepowiednie, to co by się stało gdybym nie wsiadł do auta ? A nóz by mnie rozjechało i pluł bym sobie w niebie w brode, CZEMU NIE POJECHAŁEŚ :).

Tak swoją