Wpis z mikrobloga

Smutny materiał poglądowy.
Jeśli ktoś do tej pory nie wierzył w prasowe doniesienia o tym, jakoby żołnierze polscy wysokiego i niskiego stopnia byli zmuszeni do salutowania Misiewiczowi i nazywania go - uwaga - "ministrem" to zapraszam do wideo, w którym przedstawiono nie jedną a kilka takich sytuacji.

Czołem Panie Ministrze!


Żal robi się tych żołnierzy, którzy na baczność oddają honory grubaskowi, który jeszcze rok temu podawał syropy w aptece...

Nic dziwnego, że z WP odchodzą kolejni zażenowani oficerowie.

Kto w końcu jest szefem MON?

WYKOP:http://www.wykop.pl/link/3604343/hit-minister-misiewicz-w-roli-glownej/

#polityka #wojsko #neuropa #misiewicze #bekazpisu #bekaznarodowcow #tysiacurojenniezaleznychmediow #tvpis #mikroreklama #bekazpodludzi
źródło: comment_n7lc6ulxnnQ6chx8juT3dw2pSDyFzA9K.jpg
  • 22
@Ospen nie chce bronić misia, ale wiesz, że zwyczajowo zwraca się do wysokiej rangi urzędników rządowych czy ogólnie państwowych(np RPO) per Minister? Chyba głupio brzmiało by panie rzeczniku. Analogiczniwe do vice premiera mówi się per premier, do byłego prezydenta per prezydent itp.
Jeśli ktoś do tej pory nie wierzył w prasowe doniesienia o tym, jakoby żołnierze polscy wysokiego i niskiego stopnia byli zmuszeni do salutowania Misiewiczowi i nazywania go - uwaga - "ministrem" to zapraszam do wideo, w którym przedstawiono nie jedną a kilka takich sytuacji.


@Ospen:
Czy jak idę ulicą i żul podchodzi mówiąc "panie kierowniku, dej złotówkę" to dowodzi to, że go do tego zmusiłem by mnie tak tytułował, czy może
@GanjaBoy2004: Jakie nagrania? Pokaż mi nagranie na którym do któregokolwiek rzecznika w jakimkolwiek polskim rządzie po 89 roku żołnierze zwracają sie per Ministrze oraz nagranie na którym bez ministra występuje sam rzecznik przyjmując saluty i odzew od żołnierzy, marny z Ciebie troll.
@Ospen: Bo media tak zajadle nie krytykowały poprzednich rządów i nie było afery, o to czy pomachali rzecznikowi MON czy nie. Z resztą wiadomo dlaczego, istniała wtedy konotacja pomiędzy władzami partii, a właścicielami mediów i posiadali ponad 90% środków przekazu.
żołnierze polscy wysokiego i niskiego stopnia byli zmuszeni do salutowania Misiewiczowi i nazywania go - uwaga - "ministrem"


@Ospen: dowody na to zmuszanie jakieś masz? czy nie widzisz że banda nierobów w mundurach widząc ministerialną limuzynę dostaje małpiego rozumu i składa meldunki jakoby sam minister zajechał?