Wpis z mikrobloga

Jak tam poziom kompleksów, zmalau urus?
U mnie urus w ciul ;___;

Niestety dziś nie poćwiczę, pół dnia przymusowej głodówki przed badaniami mnie wykończyło.
Ale pomijając wino i grzane piwo w weekend, dieta się trzyma!

Jak coś, będzie 8 minut na brzuszki z "niebieskimi gaciami".
O takie postanowienie, nie masz siły na trening? Zrób cokolwiek, "mikro" trening...

Ktoś z obserwujących w ogóle ćwiczy/odchudza się?

#aloszkagoforit #smutnazaba #pepe #odchudzanie
aloszkaniechbedzie - Jak tam poziom kompleksów, zmalau urus?
U mnie urus w ciul ;___...

źródło: comment_lEUQ4qr22AdoONYKPtdVexzeRlDQCi3g.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Ja tam nigdy nie mam kompleksów, nie wiem o co ludziom chodzi #!$%@? żeby mieć kaloryfer czy inne gówno. Jesteś gruby ? No i #!$%@?, co w związku z tym. Najwyżej na plaży ktoś cię do wody będzie wpychał bo pomyśli że walenia morze #!$%@?ło na ląd. Zawsze jakiś punkt zaczepienia do pogadania z kimś ciekawym xD
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Ja to jestem mocno genetycznie #!$%@?, nie genetycznie też. A nigdy nie miałem problemów z kobietami czy czymkolwiek. Trzymam się zasady którą opracowałem lata temu: każdy gra rozdaniem jakim dostał od losu, a że moje karty #!$%@? to już nie moja wina, trza mieć pokerową mordę i udawać że ma się asa a wtedy się wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: No to akurat odnośnie facetów często dość ważna sprawa. Tzn. jestem brzydki i temu nie mam kobiety i jestem stulejarzem. A #!$%@? tam, nawet pasztet może mieć fajną laskę. Kobiety mają tu trochę prościej. Bo dużo facetów jednak nie patrzy na cycki i morde w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: E tam gadanie, czasem widzisz fajna loszkę a jak masz z nią pogadać to się okazuje że macie całe zero tematów. A taka brzydsza może i krzywa jakaś #!$%@? nieciekawa a gada się zajebiście. Normalny facet wybierze tę ciekawszą nie ładniejszą. Szczególnie że kobitki to nawet brzydsze zawsze mają w sobie jakiś urok. Mam znajomą, ślepa jak kret, niska jak z podstawówki, ubiera się jak szara myszka. Trochę #!$%@? na
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Nie chce mi sie rozpisywać z tel; nie mów "wy"
Mam dużo do powiedzenia na różne tematy I żadna z moich koleżanek nie jest pustakiem; mam z nimi o czym gadać i m.in. dlatego sie kumplujemy

Ok, wartościowi ludzie nie patrza tylko na wyglad, to może być drugorzędne, ale still, musi się podobać. Ze świadomościa, że sie swojej połowie nie podoba, bo to tylko "madry" wybór, można się zapłakać i
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Jasne że musi się podobać, ale nie zawsze jak ktoś jest szczupły to jest od razu ładny, mi tam nawet lekka nadwaga by w partnerce dalej nie przeszkadzała ( trochę jestem hipokrytą, bo moja dziewczyna to patyk, no ale nie głodzi się, po prostu tak ma ) A często ładne = puste, wiadomo że to raniące dla wielu kobiet, ale takie teksty nie wzięły się też znikąd.

Sam mam kumpli
  • Odpowiedz